Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 02:44:23

Ткаченко Світлана Петрівна

 

Депутат Ріпкинської районної ради сьомого скликання

Суб’єкт висування: політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

Громадянка України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Ріпкинський Центр дитячої та юнацької творчості, директор, місце проживання: смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл.

Ткаченко Світлана Петрівна народилася 5 травня 1978 року в селі Великий Зліїв Ріпкинського району Чернігівської області в родині колгоспників.

Освіта вища. У 2001 році закінчила Чернігівський державний педагогічний університет за спеціальністю «педагогіка і методика середньої освіти. Історія.»

Трудову діяльність розпочала у 1996 році піонервожатою Галківської неповної середньої школи. З 1998 по 2008 працювала вчителем, а потім директором Тамарівської неповної середньої школи. З 2008 року і до призначення обіймала посаду директора Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 червня 2014 року №52-0С на посаду заступника голови Ріпкинської районної державної адміністрації призначено ТКАЧЕНКО Світлану Петрівну. Працювала на посаді по травень 2015 року.

Останні новини