Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 січня, 18:35:44

Стрілець Микола Іванович

 

Директор Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Чернігівського національного технологічного університету.

Стрілець

Стрілець

Микола Іванович Стрілець народився 26 червня 1962 року в с.Білорічиця Прилуцького району.

Освіта вища. Закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут та НАДУ при Президентові України. З 1987 по 1992 роки – на комсомольській роботі.

З 1992 року – на господарській роботі – заступник директора Чернігівського державного шляхо – будівельного управління.

З 1993 року працював у Чернігівському міськвиконкомі – завідуючим відділом у справах молоді, радником голови, керівником секретаріату Чернігівської міської ради та виконкому, заступником Чернігівського міського голови – керуючим справами виконкому.

З 2000 року очолює Чернігівську міську організацію Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

У січні 2003 року призначений на посаду заступника голови, керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації.

З серпня 2004 року по лютий 2005 року обіймав посаду першого заступника голови – керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації.

З лютого 2005 року по лютий 2006 року – заступник керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації.

З 2006 року – начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Чернігівській області.

З 2010 року і до призначення обіймав посаду заступника голови – керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

Кандидат наук з державного управління, доцент.

Депутат Чернігівської обласної ради VI скликання, голова постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

Нагороджений орденами „За заслуги” ІІ та ІІІ ступенів, Орденом Данила Галицького, грамотою Президії Верховної Ради СРСР, медалями „Воину-интернационалисту от благодарного Афганского народа”, „70 лет Вооруженных Сил СССР”, „Захиснику Вітчизни”; відзнакою Головдержслужби України – нагрудним знаком “Державна служба України” “За сумлінну працю”. У 2008 році оголошено Подяку Кабінету Міністрів України.

http://oda.cg.gov.ua/index.php?menu_id=5805&NameTable=person_page_int&DEPAT=2899&pm=oda_menu

Останні новини

Інформаційне забезпечення діяльності органів державної влади: від теорії до практики 25.02.2015 10:16

Виїзне заняття зі слухачами Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Чернігівського національного технологічного університету за спеціальністю "державна служба" на тему «Інформаційне забезпечення діяльності органів державної влади» відбулося 25 лютого в обласній державній адміністрації.

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності 19.12.2014 07:55

18 грудня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності. Провів засідання голова комісії Микола Стрілець.

Штаб затвердив список 11, що не пройшли люстрацію 17.07.2014 07:51

Обласний штаб національного спротиву після тривалого обговорення, вивчення всіх доступних обставин, запитів до відповідних структур влади затвердив список з 11 прізвищ чиновників, які не відповідають критеріям люстрації і повинні бути звільнені. А їх діяльність має бути розслідувана.

Микола Звєрєв: "Така позиція облдержадміністрації із зволіканням у вирішенні проблем…" 12.06.2014 18:02

Цю фразу з вуст голови обласної ради можна було почути неодноразово в ході засідання президії обласної ради. Як прогнозували місцеві експерти, та наголошував і сам Микола Звєрєв, він намагається проводити самостійну політику (хоча ще не є головою виконкому). А сьогодні у поле його критики потрапило не лише керівництво партійного осередку в області, але і перша особа області – голова ОДА. Та і київській владі дісталося.

Чернігівські афганці прийняли рішення посилити підтримку безпеки та правопорядку у місті. ВІДЕО 06.06.2014 09:12

П’ятого червня відбулися загальні збори Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Питання комунальної власності розглянуто депутатами профільної комісії обласної ради 18.03.2014 15:11

18 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її голова, перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець.

Для забезпечення життєдіяльності Чернігівщини 27.02.2014 10:17

Голова обласної ради Микола Звєрєв за домовленістю з в.о. голови обласної державної адміністрації Миколою Стрільцем провів нараду з керівниками органів виконавчої влади та правоохоронних органів, щодо вжиття заходів по забезпеченню життєдіяльності області.

Головне - хоч якийсь результат. ВІДЕО 20.02.2014 22:35

По закінченню мітингу представникам радикально налаштованих мітингувальників було запропоновано або йти мітингувати до обласної міліції або захоплювати обласну адміністрацію. Відчувалося, що частина керівників мітингу намагалася погасити некерований сплеск емоцій, але багато хто в натовпі бажали більшого.

Урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь загиблого в Республіці Афганістан Ігоря Кожара. ВІДЕО 15.02.2014 08:11

14 лютого в рамках заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в обласному центрі відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки на будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. №3 на честь загиблого в Республіці Афганістан Ігоря Кожара.

Комісія прийняла рішення про видачу довідки про заробітну плату двом інвалідам-чорнобильцям 12.02.2014 07:57

11 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець провів чергове засідання комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Завершується підготовка заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 10.02.2014 15:13

8 лютого перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками Чернігівської обласної спілки УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) з питань підготовки в області заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

В області триває робота з вшанування учасників бойових дій на території інших держав 03.02.2014 16:01

3 лютого під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Стрільця відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в області заходів у рамках Року учасників бойових дій на території інших держав.

Органи Пенсійного фонду України в області підбили підсумки роботи у 2013 році та визначили завдання на 2014 рік 01.02.2014 11:05

31 січня перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець взяв участь у розширеному засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в області, на якому підбили підсумки роботи у 2013 році щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та окреслили основні завдання на 2014 рік.

Володимир Хоменко: "Зараз головне бюджет і програма розвитку!" 30.01.2014 16:41

Як завжди напередодні сесії обласної ради зібралась на нараду найбільша фракція в обласній раді – фракція Партії регіонів. Про важливість питань, що розглядалися говорив такий факт, що її вів голова обласної організації Партії регіонів, депутат обласної ради Володимир Хоменко.

Президія обласної ради розглянула питання, які виносяться на сесію 30.01.2014 13:15

Не пройшло і двох днів після позачергової сесії, як було скликано вже чергову планову 17 сесію. Причому сесію одну з найбільш важливих - бюджетну. Старожили обласної ради не пам'ятають випадків, коли в один день проводилися засідання президії, комісій і власне сесії.

Знайти порозуміння та зупинити протистояння одноголосно вирішили на засіданні фракції Партії регіонів 29.01.2014 18:06

Надзвичайні події в Чернігові зібрали на засідання депутатів фракції Партії регіонів в обласній раді перед сесії Чернігівської облради.

Комісія погодила клопотання про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 24.01.2014 10:43

Перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець провів чергове засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при облдержадміністрації.

В області забезпечується ефективна робота соціальної сфери 22.01.2014 13:20

Питання забезпечення ефективної планової роботи соціальної сфери України розглянули учасники селекторної наради, яку 21 січня провела Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Від Чернігівщини у нараді взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець.

Питання забезпечення життєдіяльності населення в складних зимових умовах - під постійною увагою влади 14.01.2014 17:42

Питання забезпечення сталої роботи систем, що забезпечують життєдіяльність населення, об’єктів транспортної інфраструктури, закладів охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери в екстремальних зимових умовах розглянули учасники засідання, яке 14 січня з керівниками обласних управлінь, організацій і підприємств провів перший заступник голови облдержадміністрації, голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Стрілець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини