Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 02:17:43

Саволей Валентина Павлівна

 

Саволей Валентина

Саволей Валентина

9 вересня 1979 року народження.

Освіта – повна вища, в 2001 році закінчила Сумський державний аграрний університет менеджмент організацій, економіст-організатор.

Працювала заступником голови Коропської райдержадміністрації з фінансово-економічних та соціальних питань.

На посаді відала питаннями реалізації на території району державної економічної, бюджетної, податкової, цінової, соціальної політики, розвитку ринків капіталів, товарів та послуг.

Організовує роботу з підготовки та виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету району, регіональних програм у соціальній сфері.

Координує діяльність районних управлінь та організацій, виконавчих комітетів місцевих рад з питань проведення економічних реформ у сфері грошово-кредитних відносин, державної регуляторної політики, демонополізації та розвитку підприємництва, приватизації та реструктуризації господарюючих суб’єктів, праці та заробітної плати, розвитку зовнішньоекономічних зв’язків.

Сприяє поглибленню соціального забезпечення населення, своєчасному призначенню та виплаті заробітної плати, державних пенсій та допомог, наданню адресної соціальної допомоги та підтримки.

Забезпечує реалізацію державної політики щодо соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких, непрацездатних, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, а також населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Координує в цьому напрямі діяльність відповідних районних організацій та служб.

http://kpadm.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=5822&NameTable=person_page_int&DEPAT=20&pm=blue_menu
 

Останні новини