Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 01:27:29

Мірошниченко Павло Леонідович

 

Депутат Щорської районної ради сьомого скликання

Cуб’єкт висування: ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

Народився 27.03.1983 року в м.Щорс. Середню освіту здобув у міській школі №2. У 2005 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Системи та комплекси військового зв’язку», кваліфікація «інженер електрозв’язку, офіцер військового управління тактичного рівня», в 2011 році - Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «Державна служба», кваліфікація «магістр державної служби».

У 2005 році проходив військову службу в 51-ій механізованій бригаді на посаді начальника апаратної спеціального засекречувального зв’язку польового вузла зв’язку. З огляду на активізацію процесу реформування української армії повернувся до Щорса. З 2006 року - провідний спеціаліст Щорського райвійськкомату, неодноразово виконував обов’язки військового комісара райвійськкомату. З 2008 року - спеціаліст І категорії, завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, відповідальний режимно-секретного органу райдержадміністрації з 2010 р.

У 2011 році став переможцем районного етапу конкурсу «Кращий державний службовець» та посів друге місце в обласному етапі цього конкурсу. Нагороджувався подяками та Почесними грамотами Щорської райдержадміністрації та Щорської райради, подякою голови Чернігівської облдержадміністрації.

Розпорядженням виконуючого обов’язки Президента України від 23 травня 2014 року № 909-2014-рп Мірошниченка Павла Леонідовича призначено на посаду голови Щорської районної державної адміністрації.

З 24 листопада 2015 року - голова Щорської районної ради сьомого скликання.

 

http://schorsadm.cg.gov.ua/index.php?id=97149&tp=0

 

Останні новини