Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 01:57:41

Кощієнко Владислав Володимирович

 

Дата та місце народження:

02.08.1970 р., м. Ніжин

Навчальний заклад, спеціальність:

Київський Національний університет ім. Т.Шевченка, економічний факультет, спеціальність - економіст. Академія бізнесу ""Ernst&Young"", 2013 р. - курс внутрішніх аудиторів.

Громадська активність:

Брав участь у розслідуванні зловживань та корупції з боку працівників ДПА, допомагав у громадському проекті з перевірки діяльності КП «Школяр». Великій досвід в роботі з виявлення недоліків у системі внутрішнього контролю бізнес-процесів.

Біографія:

Середню освіту здобув у Суворовському училищі (м.Усурійськ у 1987 р.), навчався у Алматинському військовому училищі. Постійно проживає у м. Ніжині з 1989 р. Трудовий шлях почав з посади вантажника, працював слюсарем складальників Ніжинського механічного заводу. Проходив службу в лавах МВС та податкової міліції (відділ по боротьбі з корупцією). Після звільнення з правоохоронних органів за власним бажанням – працював приватним підприємцем (3 роки). За сумісництвом 2 роки викладав предмети економічної теорії у Ніжинському університеті ім. Гоголя за проектом “факультет суміжних професій”. Останні 10 років працює за напрямом внутрішнього аудиту та контролю на великих підприємствах України. Одружений, троє дітей – повнолітній син та дві неповнолітні доньки.

samopomich.ua/vybory2015/koschijenko-vladyslav-volodymyrovych/

Останні новини