Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 05:49:20

Гавриленко Наталія Петрівна

 

Я - Наталія Гавриленко, народилася в зеленому селі Червоне на Коропщині.

Моя родина: батько Тягнирядно Петро Андрійович і мати Тягнирядно Марія Антонівна – ветеринари. З дитинства вчили мене бути людяною, порядною і чесною. Не за чутками знаю, як важлива допомога людям. Завжди намагаюся бути поруч із тими, хто потребує моєї допомоги. А тому для мене нині це і є головні якості в людині.

В команду Владислава Атрошенка пішла без вагань. Знаю його давно. Його оптимізм, чіткість і стабільність у справах, вимогливість до членів своєї команди і не байдужість до проблем чернігівців, мені імпонує.

З 2004 року проживаю в мальовничому Чернігові. Навчалася в Чернігівській філії Київського Славістичного університету. З першого курсу пішла працювати на ТРК «Новий Чернігів», адже моя спеціальність міжнародна інформація відповідає усім вимогам сучасного журналіста. Вже більше десяти років я працюю в журналістиці. А від так, знаю як тяжко буває, навіть журналістам, отримати від чиновників відповідь на якусь проблему, не кажучи про допомогу.

З 2009 року я проживаю в нашому районі, за адресою: вул. Толстого, буд 140.

Не маю дорогих апартаментів і живу у таких же умовах, як і ви – всі мої сусіди.

Наш мікрорайон теритрріально не дуже далеко від меріїі, та чомусь око чиновників не зазирає в наші двори, під»їзди і дитячі майданчики.

Мій дворічний син, як і інші діти грається на старезних і небезпечних гірках і гойдалках. Я бачу проблеми нашого району: не освітлені вулиці і ями на прибудинковій території.

Коли я стану депутатом міської ради я намагатимуся вирішувати проблеми нашого району. Радитимусь з вами та разом буде визначити пріотритетні питання . А, завдяки своїй професії та депутатському мандату, я зможу більше.


Останні новини