Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 15:08:02

Говоруха Максим Миколайович

 

Прокурор Чернігівської області

Максим Говоруха

Максим Говоруха

Народився 22 жовтня 1976 року у місті Свердловськ Луганської області.
У 1998 році закінчив Східноукраїнський державний університет (м. Луганськ).
З листопада 1995 року працював в. о. стажиста на посаді помічника прокурора Жовтневого району м. Луганська.
З квітня 1996 року – стажист на посаді помічника прокурора Жовтневого району м. Луганська.
З березня 1998 року – старший слідчий – стажист прокуратури Жовтневого району м. Луганська.
З серпня 1998 року – старший слідчий прокуратури Жовтневого району м. Луганська.
З жовтня 1998 року – прокурор відділу нагляду за додержанням законів при провадженні слідства органами прокуратури Луганської області.
З лютого 2000 року – заступник прокурора м. Ровеньки Луганської області.
З липня 2002 – прокурор Слов'яносербського району Луганської області.
З вересня 2005 року – прокурор м. Лисичанська Луганської області.
З грудня 2010 року — заступник прокурора Луганської області.

http://www.lug.gp.gov.ua/ua/guidance.html

Останні новини

Звернення прокурора Чернігівської області 24.01.2014 10:33

Прокурор Чернігівської області Максим Говоруха звертається до мешканців міста Чернігова та області з вимогою не порушувати громадський порядок і дотримуватися вимог Закону.

"Лише жорсткі скоординовані дії правоохоронців у боротьбі із корупцією можуть принести реальний результат" — Максим Говоруха 25.11.2013 16:11

Про це зазначив прокурор Чернігівської області сьогодні під час зустрічі з журналістами. Брифінг було було присвячено питанням боротьби з корупцією на Чернігівщині.

Максим Говоруха: “Кримінальний процесуальний кодекс – надійний інструмент дотримання прав людини та захисту інтересів держави” 16.05.2013 12:06

У прокуратурі Чернігівської області відбулось спільне розширене засідання колегій прокуратури Чернігівської області та УМВС України в області, на якому обговорено стан додержання вимог Кримінального процесуального кодексу України під час досудового розслідування кримінальних проваджень, процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення.

В прокуратурі області обговорили шляхи подолання порушення конституційних прав затриманих, ув’язнених та засуджених 13.04.2013 09:52

Під головування прокурора Чернігівської області Максима Говорухи відбулась міжвідомча нарада “Про стан додержання законодавства при вирішенні заяв і повідомлень про катування та інше жорстоке поводження з людьми працівниками правоохоронних органів, розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень даної категорії, а також захисту конституційних прав в’язнів щодо забезпечення матеріально-побутових і медико-санітаних умов їх тримання”.

Питання дотримання прав дітей-інвалідів на постійному контролі 11.04.2013 08:14

Під головуванням прокурора Чернігівської області Максима Говорухи проведено міжвідомчу нараду: "Про стан додержання законодавства у сфері охорони життя і здоров'я дітей, насамперед, спрямованого на захист прав дітей-інвалідів та дітей з вадами розвитку".

Прокурор Чернігівської області Максим Говоруха: “Тільки спільними зусиллями ми можемо протистояти корупції” 29.03.2013 18:57

Під головуванням прокурора Чернігівської області Максима Говорухи відбулось розширене засідання колегії прокуратури області, на якому обговорено стан додержання та виконання правоохоронними органами регіону законодавства про запобігання і протидії корупції, прокурорського нагляду на цьому напрямі.