Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 20:21:12

Голець Віталій Віталійович

 

Викладач, Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка.

Голець Віталій

Голець Віталій

Освіта

1.09.1994 – 25.06.1999 рр. Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Спеціальність: “Теорія і методика середньої освіти. Вчитель історії та народознавства.” (Закінчив з відзнакою).

1995 р. – закінчив Школу молодого політика при НДІ Проблем молоді (з відзнакою).

1996 р. – закінчив навчання за програмою “Ринкова економіка” (з відзнакою) Інституту державності і демократії (м. Київ).

Липень 1997 р. – пройшов навчання за програмою Національно-демократичного інституту міжнародних відносин (США) “Вибори та дотримання виборчого законодавства”.

1.11.1999 р. – 31.10.2003 р. – навчання в аспірантурі Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка (спеціальність: історія України).

09.04.2004 р. – захистив наукову дисертацію “Кооперативний рух Північного Лівобережжя України в період непу (20 роки ХХ ст.)”, кандидат історичних наук, доцент.

З 2006 р. – слухач Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудовий досвід

з 18.04.06 р. – секретар Чернігівської міської ради

з 2006 р. доцент кафедри українознавства і політології ЧДПУ.

з 2003 р. 2006 р. – позаштатний радник голови правління СВК “Полісся” з соціально-економічних питань (с. Кувечичі Чернігівського району, Чернігівської області)

1.08.2000 р. – 30.11.2001 р. – провідний фахівець Чернігівської філії Національного фармацевтичного університету, за сумісництвом викладач кафедри політології і українознавства ЧДПУ.

01.05.1999 р. – 31.07.2000 р. – методист Інституту післядипломної освіти ЧДПУ, за сумісництвом викладач спецкурсу “Проблеми зовнішньої і внутрішньої політики України на сучасному етапі”.

1998-2000 рр. – директор приватного підприємства “Альфа” (науково-виробнича діяльність, оптова і роздрібна торгівля, сфера послуг).

1995 – 1998 рр. – працював політичним оглядачем газет “Черниговский Полдень”, “Сіверщина”.

1995 – 1996 рр. – кореспондент Чернігівської районної газети “Наш край”.

17.07.1994 – 16.11.1994 р. – вихователь дитячого садочку колгоспу ім. Р.Люксембург
(с. Кувечичі Чернігівського району Чернігівської області).

Досвід громадської роботи

2005 р. – заступник голови Чернігівської обласної організації Громадської ради з освіти і науки України, виконавчий директор Чернігівського обласного осередку Асоціації КВН України.

2003 – 2006 рр. – експерт Чернігівського агентства регіонального розвитку.

2002 – 2003 рр. – помічник-консультант народного депутата України.

2002 р. – координатор виборчого штабу кандидата у народні депутати України по виборчому округу № 206 (м. Чернігів) Тандури В.М.

1998 р. – уповноважений спеціальної комісії Верховної Ради Україні по вивченню стану дотримання Конституційних прав громадян на виплату заробітної плати, пенсій, стипендій в Чернігівській області по зв’язкам з ЗМІ та громадськими організаціями (голова комісії Ю.В. Тимошенко).

1995 – 1999 рр. – заступник голови правління Чернігівського обласного осередку Комітету виборців України, один із засновників обласного осередку. 1998 р. – працював координатором програм Комітету виборців України у Північному регіоні (Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська, Житомирська області).

1994 – 1997 рр. – голова Чернігівського студентського братства, Чернігівської обласної організації Союзу українського студентства.

1996 – 1998 рр. – голова Чернігівської обласної організації “Молода Просвіта”.

1998 – 2002 рр. – голова Чернігівської обласної організації студентської профспілки “Поступ”.

Участь у проектах

1996р. – керував просвітницькою програмою Комітету виборців України для Чернігівської області по роз’ясненню основних положень Конституції України.

1997 р. – керував просвітницькою програмою Комітету виборців України для Чернігівської області по роз’ясненню основних положень нового “Закону України про місцеве самоврядування в України”.

1998 р. – один з організаторів незалежного громадського спостереження за дотриманням виборчого законодавства.

Наукові досягнення

Автор понад 27 наукових статей з проблем розвитку кооперації, сільського господарства, соціально-економічного розвитку, монографії “Кооперація і неп” 2 навчально-методичних посібників, ряду навчальних програм з соціології, політології, історії України, спецкурсу “Соціологія сім’ї”.

Електронна пошта: v.goletc@gmail.com

http://vip.newvv.net/ua/Holets/about.html


Віталій Віталійович
Голець

Короткі біографічні відомості:
Дата народження: 09.12.1977р.
Освіта: 01.09.1994 – 25.06.1999 рр. Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Спеціальність: “Теорія і методика середньої освіти. Вчитель історії та народознавства.” (Закінчив з відзнакою). 1995 р. – закінчив Школу молодого політика при НДІ Проблем молоді (з відзнакою).
1996 р. – закінчив навчання за програмою “Ринкова економіка” (з відзнакою) Інституту державності і демократії (м. Київ). Липень 1997 р. – пройшов навчання за програмою Національно-демократичного інституту міжнародних відносин (США) “Вибори та дотримання виборчого законодавства”.
1.11.1999 р. – 31.10.2003 р. – навчання в аспірантурі Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка (спеціальність: історія України).
09.04.2004 р. – захистив наукову дисертацію “Кооперативний рух Північного Лівобережжя України в період непу (20 роки ХХ ст.)”, кандидат історичних наук, доцент.
З 2006 р. – слухач Національної академії державного управління при Президентові України.
Автор понад 27 наукових статей з проблем розвитку кооперації, сільського господарства, соціально-економічного розвитку, монографії “Кооперація і неп” 2 навчально-методичних посібників, ряду навчальних програм з соціології, політології, історії України, спецкурсу “Соціологія сім’ї”.
Професійна діяльність:

з 27.11.2014 - помічник-консультант нардепа Дмитренко Олега Миколайовича, працює з поширенням дії Закону України «Про державну службу».

з 28 березня 2013 по 30.04.2014 - голова Талалаївської районної державної адміністрації Чернігівської області.
з 18.04.06 р. – секретар Чернігівської міської ради.
з 2006 р. доцент кафедри українознавства і політології ЧДПУ.
з 2003 р. 2006 р. – позаштатний радник голови правління СВК “Полісся” з соціально-економічних питань (с. Кувечичі Чернігівського району, Чернігівської області).
1.08.2000 р. – 30.11.2001 р. – провідний фахівець Чернігівської філії Національного фармацевтичного університету, за сумісництвом викладач кафедри політології і українознавства ЧДПУ.
01.05.1999 р. – 31.07.2000 р. – методист Інституту післядипломної освіти ЧДПУ, за сумісництвом викладач спецкурсу “Проблеми зовнішньої і внутрішньої політики України на сучасному етапі”.
1998-2000 рр. – директор приватного підприємства “Альфа” (науково-виробнича діяльність, оптова і роздрібна торгівля, сфера послуг).
1995 – 1998 рр. – працював політичним оглядачем газет “Черниговский Полдень”, “Сіверщина”.
1995 – 1996 рр. – кореспондент Чернігівської районної газети “Наш край”.

http://politika.web-top.com.ua/list/ua/experts/0/126.html

Останні новини

У Талалаївському районі відкрився краєзнавчий музей 28.08.2013 08:21

23 серпня відбулася знакова подія для Талалаївки - це відкриття краєзнавчого музею.

На наступному тижні день народження святкують 04.12.2011 13:00

5 – 11 грудня 2011 року день народження на Чернігівщині святкують

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини