Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 03:00:29

Должикова Ірина Олександрівна

 

Я, Должикова Ірина Олександрівна, 16 серпня 1973 року народження, освіта повна вища економічна, громадянка України.

 • В 1987 році закінчила Чернігівську середню школу №27. З 1987 року по 1991 рік навчалася в Чернігівському кооперативному професійно-технічному технікумі та здобула кваліфікацію продавця продовольчих товарів.
 • З 1996 року по 2000 рік навчалася у Чернігівському державному інституті економіки та управління та здобула кваліфікацію економіста.
 • В 2010 році вступила до Чернігівського інституту мистецтв та менеджменту культури національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Трудова діяльність:

розпочала з серпня 1991 року, обіймала посаду агента по маркетингу малого підприємства «Елба» м.Чернігів.

 • З березня 1993 року по грудень 1994 рік працювала юрисконсультом договірно-правового відділу Чернігівського акціонерного комерційного «Елбім-Банку».
 • З грудня 1994 року по квітень 2002 року працювала в акціонерному поштово-пенсійному Банку «Аваль», де обіймала різні посади: юрисконсульта, інспектора відділу безпеки та охорони, економіста відділу кредитів, економіста сектору неторгових операцій та економіста послідуючого контролю.
 • З квітня 2002 року по вересень 2002 року працювала в страховій компанії «Еталон» на посаді фахівця відділу майнового страхування.
 • З жовтня 2002 року по вересень 2009 року працювала в Чернігівській обласній дирекції Акціонерного поштово-пенсійного Банку «Аваль», правонаступником якого став «Райффайзен Банк Аваль», та обіймала посади: кредитного інспектора, завідувача канцелярією, начальника 1-го та 10-го міських відділень, начальника відділу маркетингу. За період роботи в Банку опанувала його законодавчу та нормативну базу, методику та процедуру продажу банківських продуктів, виконання різних операцій, в тому числі в області маркетингу та менеджменту.
 • З січня 2011 року по травень 2011 року – заступник директора по концертно-творчій роботі Чернігівського міського Палацу культури.
 • З серпня 2011 року по грудень 2011 року працювала організатором громадських заходів за трудовим договором у ПП Голубова О.М.
 • З вересня 2002 по теперішній час займаю посаду Президента Чернігівської міської дитячої громадської організації спортивного танцю «Клуб НІКА».
 • З травня 2015 року по теперішній час – Голова Наглядової Ради ПАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» м.Чернігів.

Досвід роботи у виборних органах:

з 2013 року Депутат Чернігівської міської ради VI скликання; помічник народного депутата України на громадських засадах.

Громадська діяльність:

маю великий досвід роботи в громадських та культурно-освітніх організаціях міста, ініціатор та організатор масштабних міських проектів таких як: благодійного проекту «Танець мрії», завдяки якому поліклінікам нашого міста зібрано та передано 83 600 гривень, а реанімації новонароджених та недоношених діток 10 000 гривень. Проект «Танець мрії» став переможцем в номінації «ШОУ-2009». Куратор та організатор проектів: «Чернігів має таланти», «Чернігів – місто талантів», «Форум відродження Чернігова», мюзикл «Стиляги», благодійного концерту «Герої не вмирають» (збір коштів для бійців АТО), благодійного художнього аукціону «Відкриті серця» (збір коштів для допомоги дітям, батьки яких загинули в АТО). Керівник культурного напрямку роботи благодійного фонду «Поліський оберіг». Серед програм, діяльністю яких керую, програма «Здійснимо дитячі мрії разом», проект «Чернігів the best» та інші.

За вагомий особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва на Чернігівщині була відзначена грамотами від облдержадміністрації, міської Ради, управління культури міської Ради, подякою від управління охорони здоров`я міської ради. Лауреат конкурсу «Жінка року-2009»

Родинний стан – заміжня.

 • Чоловік: Кривенко Олександр Іванович, 12.11.1971 року народження, працює начальником відділення «Чернігівська регіональна дирекція ПАТ «АВАНТ-БАНК».
 • Батько – Должиков Олександр Миколайович, 22.06.1949 року народження, пенсіонер.
 • Мати – Должикова Неля Євгеніївна, 28.04.1953 року народження, пенсіонерка.
 • Донька - Шелкова Олександра Олександрівна, 30.08.1993 року народження, головний спеціаліст Чернігівського осередку НОК України.
 • Донька - Кривенко Євгенія Олександрівна, 26.08.2005 року народження, учениця ЗОСШ №1 м.Чернігів.

Мешкаю:

Чернігів, вул.Щорса, будинок 11, квартира 52. тел.(095) 898 09 99

Особистою бізнесовою діяльністю не займаюсь.

Під судом і слідством я, мої близькі та рідні – не перебували.

Останні новини