Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 01:54:53

Барнаш Дмитро Васильович

 

міський голова Прилук

Барнаш Дмитро Васильович народився 29 вересня 1976 року в місті Прилуки Чернігівської області в сім’ї робітників, громадянин України. Проживає в Україні постійно з часу народження. Освіта вища.

В 1991 році закінчив Прилуцьку загальноосвітню школу №14.

З 1991 по 1995 рік навчався у Прилуцькому радгоспі-технікумі та отримав по закінченні навчання спеціальність техніка-електрика.

Свою трудову діяльність розпочав у лютому 1995 року в цьому ж навчальному закладі на посаді лаборанта кабінетів «Електромашини» та «Електроніка».

В 1996 році заснував та очолив приватне підприємство «Телерадіокомпанія «Телекомунікаційні Інформаційні Мережі», яке успішно розвивається та надає пакет телекомунікаційних послуг населенню та підприємствам міста та районів.

З метою вдосконалення технічної освіти з 2003 по 2008 рік  навчався у Сумському державному університеті за спеціальністю «Системи управління і автоматики».

Згодом організовує інженерно-будівельну компанію ТОВ «ІБК», яка здійснює будівельні та електромонтажні роботи. Географія діяльності компанії широка і охоплює декілька регіонів, зокрема Київську, Сумську, Чернігівську, Рівненську, Черкаську та Закарпатську області. Компанія за його керівництва досягає високого рівня  довіри до своєї діяльності  як у клієнтів, так і у спеціалістів будівельного ринку.

Політична діяльність:

З 30 квітня 2009 року член Всеукраїнського об’єднання «Свобода». В 2010 році стає депутатом Прилуцької міської ради — голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Прилуцькій міській раді.

Громадська діяльність:

З 2008 року приймає активну участь в організації громадських заходів:

  • організація телекомунікаційного забезпечення в заходах, присвячених відкриттю Театральної площі міста та пам’ятника М. Яковченку;
  • організація телекомунікаційного забезпечення під час проведення ярмарків;
  • ремонт та прибирання дитячих майданчиків;
  • створення та облаштування  льодового майданчика;
  • підтримка розвитку спорту для дітей міста.

Благодійна діяльність:

Організував благодійний проект «День Святого Миколая», який включає:

  • надання матеріальної допомоги дитячому будинку «Надія»;
  • спільно з підприємцями міста надання матеріальної допомоги дітям з малозабезпечених сімей;
  • надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям. 

Одружений. Виховує трьох дітей.

Не судимий.

barnash.info/bio.html

Останні новини