Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 02:12:19

Чернігівському навчально-методичному центру профспілок виповнилося 25 років

22.12.2012   10:47Агенцiя

20 грудня чверть століття відзначив Навчально-методичний центр профспілок.

В цей день привітати керівництво та колектив Центру завітали найближчі друзі та партнери – лідери профспілкових організацій усіх рівнів, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, керівники навчальних закладів та підприємств обласного центру.

Підкреслюючи особливий статус Чернігівського центру в системі профспілкової освіти нашої держави на свято прибули заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий та керівник департаменту розвитку профспілкового руху ФПУ Валентина Шевченко.

З вітальним словом перед учасниками урочистостей виступила Ірина Дорожкіна, директор підприємства “Навчально-методичний центр” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, яка розповіла про сучасний стан справ, а також найближчі плани та перспективи розвитку Центру. За її словами, сьогодні Чернігівський НМЦ є не тільки потужним осередком профспілкового навчання, але і дієвим елементом інфраструктури соціального діалогу та справжнім центром освіти дорослих. Центр проводить курси для кадрових працівників та відповідальних за охорону праці, регулярно організовуються семінари з актуальних питань трудового законодавства, бухгалтерського обліку та багато іншого.

Нині до послуг слухачів сучасні навчальні приміщення, комп’ютерний клас, бібліотека, кабінет охорони праці, комфортабельний готель, три зали кафе. Спеціалізований навчальний комплекс дозволяє проводити заходи за участі представників усіх регіонів України. Діє постійна телефонна “гаряча лінія” з питань захисту трудових прав працюючих.

Далі до слова був запрошений Євген Драп’ятий, заступник голови Федерації профспілок України, який відзначив суттєвий вклад колективу Чернігівського Центру в розвиток системи профспілкового навчання, згадав про досягнення НМЦ, впровадження в практику профспілкового навчання сучасних інформаційних технологій, активних методів навчання, висловив вдячність колективу Центру за його роботу, а також президії Федерації профорганізацій області, обласним організаціям галузевих профспілок, первинним профспілковим організаціям за їх постійну увагу до роботи системи профспілкової освіти та підтримку діяльності Навчально-методичного центру.

Виступила на святі і Валентина Шевченко, керівник департаменту розвитку профспілкового руху ФПУ, яка протягом багатьох років співпрацює і допомагає Чернігівському Навчально-методичному центру профспілок. Вона подякувала колективу Центру за постійний творчий пошук і впровадження нових освітніх проектів, передових технологій, форм та методів організації системного навчання профспілкових кадрів та активу.

В своєму виступі перед гостями Центру Микола Богдан – голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області згадав сторінки з історії Навчально-методичного центру: від побудови і розквіту наприкінці 80-х до глибокої кризи з початком ринкових реформ і всеукраїнського визнання вже в наші часи. У своєму виступі очільник профспілок області відзначив працівників, викладачів та методичні розробки Центру, які неодноразово отримували перемоги у всеукраїнському огляді-конкурсі Федерації профспілок України: “Врешті-решт ми справедливо отримали звання базового навчального центру для проведення заходів всеукраїнського значення”.

Після цього колектив Центру вітали голови обласних організацій галузевих профспілок, представники Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чернігівській області, Виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та багато інших.

Виступаючі на святі гості наголошували, що Чернігівський Центр заслужив своє визнання завдяки копіткій праці його колективу у тісній співпраці з профспілками області. Особливо була відзначена роль Федерації профспілкових організацій Чернігівської області в долі Центру, яка не зважаючи на “важкі” часи зберегла профіль навчального закладу. Надалі було модернізовано матеріально-технічну базу навчального процесу, готелю та кафе, налагоджено плідну співпрацю з соціальними партнерами – органами влади та бізнесом, почали вкладатися кошти у розвиток персоналу, чим закладається фундамент під майбутнє системи профспілкової освіти Чернігівської області.

До пам’ятної дати в житті Центру його співробітники презентували свої наробки – відеофільм, інформаційні стенди, нові методичні посібники, виставку літератури, альбоми та презентації.

Закінчилося свято приємною процедурою нагородження кращих організаторів профспілкового навчання, викладачів, профспілкових лідерів та працівників Центру. Усі вони отримали почесні грамоти та подяки Федерації профспілок України, Федерації профорганізацій області, Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради. А от Ірина Дорожкіна – директор підприємства “НМЦ” профспілок та Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України отримали з рук Євгена Драп’ятого нагрудні знаки ФПУ “Заслужений працівник профспілок України”.

Копиш Віталій

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини