Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 22:00:18

Владислав Атрошенко: питання оновлення транспортної моделі Чернігова є актуальним і реалізовувати ми його будемо обов'язково

08.10.2021   17:48Агенцiя

На черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради погодили зміни до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

З метою сталого функціонування електротранспорту та подальшого його розвитку рішенням Чернігівської міської ради від 21 серпня 2018 року 33/VII-3 було затверджено Програму розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

У зв’язку з тим, що комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради вже впроваджено низку заходів Програми, виникла необхідність здійснити перегляд її складових та відповідних видатків.

Зокрема пропонується збільшення шляхом перерозподілу у 2022 році видатків на такі важливі заходи для стабільної роботи та розвитку електротранспорту, як:

Капітальний ремонт кабельних ліній 10 кВ.
Капітальний ремонт тролейбусів
Придбання спецавтотранспорту та обладнання.
Капітальні ремонти технологічних споруд КП «ЧТУ» ЧМР.
При цьому збережено видатки на першочергові заходи:

Придбання низькопідлогових енергоефективних тролейбусів.
Реконструкція, капітальний ремонт та оновлення контактної мережі тролейбуса.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на тому, що у випадку, якщо місто зможе повністю або частково залучити кредитні кошти по лізинговій програмі на заміну транспортної моделі Чернігова, то до Програми розвитку електротранспорту доведеться вносити більш суттєві зміни.

- У випадку залучення кредитних коштів у нас буде нова техніка та 100% валідація. Це означає, що необхідно буде оплачувати перевезення всіх пільгових категорій населення. В інший спосіб мотивувати перевізників піти на суттєві видатки на оновлення парку транспорту ми не зможемо. Ми зараз пригальмували цей процес через те, що ми не розуміємо ресурсу, який нам потрібен на проходження опалювального сезону. Але питання оновлення транспортної моделі Чернігова є актуальним і реалізовувати ми його будемо обов'язково, - заявив міський голова.

Також Владислав Атрошенко розказав, що раніше розглядалась можливість закупівлі для Чернігова автобусів, які працюють на газу. Такий транспорт був би більш корисним для міста з точки зору екології. Проте зростання ціни на газ на ринку, на сьогоднішній день, робить використання транспорту, який працює на газу, економічно невигідним. Ситуація на ринку стрімко змінюється і невідомо чи знизиться ціна газу у подальшому. Але у будь-якому разі заміна транспортної моделі Чернігова та оновлення автопарку пасажирських перевезень залишається однією з найпріорітетніших задач нашого міста.  Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.