Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:41:28

Автомобіль із фальшивими документами в Україну не пустили

28.09.2012   16:02Агенцiя

У пункті пропуска «Сеньківка» припинено чергову спробу ввезення в Україну автомобіля за підробними документами

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Черговий випадок переміщення через кордон автомобіля за підробними документами виявили і припинили у пункті пропуску «Сеньківка» співробітники Чернігівської митниці разом з прикордонниками.

Громадянин Російської Федерації на автомобілі «MAZDA 3» намагався в'їхати в Україну скориставшись смугою спрощеного контролю. Проте під час перевірки документів на автомобіль виникла підозра щодо їх достовірності. Перевірку достовірності документів здійснювали співробітники оперативного відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернігівської митниці. Для підтвердження легітимності надання доручення на право користування даним транспортним засобом митники направили запит до відповідного нотаріального органу Російської Федерації. У відповідь надійшов лист від російського нотаріуса з повідомленням, що дане доручення ним не видавалось. Крім того, виявлено ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Чернігівською митницею порушено адміністративну справу за статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Вартість автомобіля становить понад 100 тисяч гривень. Санкції статті  передбачають накладення на порушника штрафу у розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».