Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 14:25:47

У Чернігові обговорили нормативно-правові аспекти діяльності ОТГ у сучасних умовах

27.03.2019   11:31Агенцiя

27 березня у м.Чернігів відбулася регіональна платформа з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування в регіональному відділенні Асоціації міст України на тему: «Нормативно-правові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад у сучасних умовах. Проблемні питання реалізації повноважень органами місцевого самоврядування».

У заході взяли участь Народні депутати України Олександр Кодола та Анатолій Євлахов.

Захід відкрив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

«Децентралізація - це стратегічно розумна та більш менш правильна реформа, яку треба довести до кінця. Двовладдя, яке сьогодні ще діє по всій території України - є нонсенсом. Якщо Обласні державні адміністрації на розгляд питань по розподілу коштів у громади не кличуть самих представників з цих же самих громад – це дивно», - підкресли у своєму виступі він.

Він звернувся до Народних депутатів України і попросив обговорити на своїх рівнях цю ситуацію і вирішити ситуацію двовладдя на територіях громад.

У свою чергу Народні депутати України зазначили, що вони відкриті до взаємодії з органами місцевого самоврядування та окремо зупинилися на впливі Верховної ради України на удосконалення нормативно-правової бази діяльності ОТГ та їх повноважень.

В межах заходу присутні обговорили проблемні питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації, проблемні питання розподілу додаткової дотації переданих з державного бюджету видатків та утримання закладів освіти, охорони здоров’я територіальних громад Чернігівської області, впровадження енергозберігаючих технологій в системі теплозабезпечення комунальних установ територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил 09:14

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

Чернігівські ради стабільні

Чернігівські ради стабільні "середнячки" в рейтингу коаліції "Прозори ради" 09:00

17 жовтня відбулась прес конференція «Чи впливає рейтинг на прозорість та підзвітність Чернігівських рад?». Члени коаліції «Прозорі ради» презентували результати рейтингу участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.