Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 14:29:36

Чернігівською місцевою прокуратурою повернуто 25 га земель, вартістю 1,5 млн. грн.

12.03.2019   08:35Агенцiя

Рішенням Чернігівського районного суду від 21.02.2019 задоволена заява заступника керівника Чернігівської місцевої прокуратура в інтересах держави в особі: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області, про встановлення факту припинення права постійного користування земельною ділянкою землекористувачем, площею 25 га, розташованої на території Довжицької сільської ради Чернігівського району, наданої для ведення особистого селянського (фермерського) господарства.

Відповідно до державного акту землекористувачу надана у постійне користування земельна ділянка площею, 25,0 га на території Довжицької сільської ради для ведення селянського (фермерського) господарства.  Нормативна грошова оцінка вказаної земельної ділянки склала 1,5 млн. грн.

Землекористувач 05.05.2006 помер і вказана земельна ділянка замість того, щоб приносити прибуток, стояла бездоглядною та заростала чагарниками та деревами.

Саме невизначеність із суб'єктом права користування на земельну ділянку, що перебувала у користуванні попереднього користувача, який помер, виключала можливість належним чином здійснювати повноваження уповноваженого органу, яким є ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області, щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою.

З огляду на вищезазначене, суд вважав за необхідне заявлені вимоги прокурора задовольнити та повернути земельну ділянку вказаному державному органу.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил 09:14

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

Чернігівські ради стабільні

Чернігівські ради стабільні "середнячки" в рейтингу коаліції "Прозори ради" 09:00

17 жовтня відбулась прес конференція «Чи впливає рейтинг на прозорість та підзвітність Чернігівських рад?». Члени коаліції «Прозорі ради» презентували результати рейтингу участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.