Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:53:26

Відбувся III з’їзд Спілки споживчих товариств Придесення

28.12.2018   08:44Агенцiя

27 грудня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь в роботі III з'їзду Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області».

Відкрив форум та звітував перед його делегатами про діяльність спілки голова правління споживчих товариств Сіверського краю, депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко.

На з'їзд також прибув і виступив з аналізом кооперативної діяльності в державі перший заступник голови Правління Укркоопспілки, голова ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України Володимир Левицький.

Виступаючи перед учасниками III з'їзду Спілки споживчих товариств Чернігівщини, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук привітав присутніх із початком його роботи та побажав усім плідної співпраці в кооперативному русі на благо рідного краю і держави. Керівник, зокрема наголосив, що за час свого існування споживчі товариства Чернігівщини перетворилися у важливий сектор економіки області. І головне – стали однією з найближчих обслуговуючих населення області ланок. А це - розгалужена мережа торговельних та виробничих підприємств, яка забезпечує потреби наших громадян у товарах та послугах, відіграє значну роль у розвитку соціальної сфери мічцевих територіальних громад.

А на завершення слова керівник, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і поліпшення діяльності споживчої кооперації нагородив почесними грамотами та відзнаками обласної ради: Ємець Олесю Василівну - голову правління Новгород-Сіверської райспоживспілки; Єрофеєву Ганну Петрівну - голову правління Городнянського міського споживчого товариства Городнянської райспоживспілки; Кочубея Івана Івановича - голову правління Ріпкинської райспоживспілки та Прядко Надію Ростиславівну - голову правління Ніжинської райспоживспілки.

Також цілий список кращих кооператорів області було нагороджено відомчими відзнаками Правління Укркоопспілки та Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області».

Цього ж дня делегати з'їзду заслухали: Звіт голови правління Облспоживспілки Анатолія Мирошниченка «Про роботу Ради і правління Спілки за 2014-2018 роки та завдання щодо підвищення ефективності господарювання споживчої кооперації області»; Звіт ревізійної комісії за звітний період; провели вибори органів управління і контролю Споживспілки; обрали делегатів на III з'їзд Споживчої кооперації України; заслухали питання про постанови зборів Ради Споживспілки другого скликання; затвердили відповідні документи III з'їзду Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області», вирішили низку інших нагальних питань своєї діяльності.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини