Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 09:12:14

Чернігівщина – шоста в Україні за кількістю підписаних декларацій з лікарями

05.11.2018   08:25Агенцiя

За підсумками першої хвилі підписання декларацій лікарів із пацієнтами Чернігівщина посіла 6-те місце у загальноукраїнському рейтингу.

Про це у програмі "Прайм-вечір.Акценти" на «Українському  радіо- Чернігівській хвилі» розповіла заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Чернігівської міської лікарні № 3 Олена Мойсієнко.

«Станом на 1 листопада декларації на медичне обслуговування сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами підписали 600 тисяч 832  жителя області - це свідчить про високу активність пацієнтів, які визначитися  із тими лікарями, що будуть обслуговувати всію їхню родину. І якщо на початку кампанії (з 1-го квітня нинішнього року) Чернігівщина посідала передостаннє місце, то нині  ми знаходимося  на верхніх позиціях у цьому рейтингу».
     
Олена Мойсієнко  каже: Міністерство охорони здоров’я України  не встановило граничні терміни підписання декларацій.
 
«Втім, зволікати не варто, адже вже з 2019-го року заклади первинної ланки – поліклініки та амбулаторії, що не набрали необхідної кількості  пацієнтів, не будуть мати доступу до державної субвенції. Нині ж заклади, які добре спрацювали у цьому напрямку, з 1-го жовтня отримують фінансування безпосередньо з Національної Служби здоров’я. Наприклад, поліклініка Чернігівської міської лікарні №3 до початку підписної кампанії отримувала 500 тисяч гривень на рік на первинну ланку. Тепер лише за перший місяць роботи в нових умовах сума на  потреби «первинки» збільшилася до 747-ми тисяч гривень. А це означає, що ми не тільки маємо можливість оновити діагностичне обладнання, а і якісніше надавати послуги нашим пацієнтам, причому, розширивши перелік безкоштовних послуг – загальний аналіз крові, визначення рівня цукру крові та холестерину, ліпідних показників, аналіз сечі, ЕКГ, тропонінові тести, тести на вагітність та швидкі тести на визначення наявності інфаркту міокарда», - сказала Олена Мойсієнко.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 жовтня до 8:00 21 жовтня 2019 року.

"Єдиний стрілецький день" 08:39

19 жовтня Чернігівським обласним військовим комісаріатом було проведено «Єдиний стрілецький день», в якому взяли участь працівники обласного та районних військових комісаріатів разом з підрозділами територіальної оборони Чернігівської області.

"Веселі музики" - учасники проекту "камерний абонемент" 08:21

Майже чотири десятиліття на сцені фольклорний ансамбль «Веселі музики» Національної філармонії України – камерно-вокальний колектив, який за роки свого існування став одним з найпопулярніших виконавців народної музики.

На кордоні продовжують вилучати цигарки

На кордоні продовжують вилучати цигарки 08:11

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», оформлявся на в’їзд в Україну вантажний автомобіль «DAF».

До покарання у виді 8 років позбавлення волі засуджено жінку за вбивство з ревнощів

До покарання у виді 8 років позбавлення волі засуджено жінку за вбивство з ревнощів 07:59

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 15.10.2019 жінку засуджено за вбивство через ревнощі (ч. 1 ст. 115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини