Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 жовтня, 05:08:11

Майже сім тисяч працівників соціальної сфери області 4 листопада відзначатимуть своє професійне свято

03.11.2018   10:50Агенцiя

— Сфера нашої діяльності досить різноманітна, адже маємо забезпечити реалізацію державної політики стосовно соціального захисту населення. Це питання реабілітації та різного роду адаптації, проблеми працевлаштування та виплати заробітної плати, реалізація пільг і отримання адресних допомог, житлових субсидій, соціальна підтримка та надання відповідних послуг вразливим верствам населення тощо, — каже директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Олег Русін.

До слова, до органів соціального захисту входять 27 управлінь різного рівня підпорядкування. Також діє мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У підпорядкуванні Департаменту — обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, обласний ЦСССДМ, обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обласний центр соціально-психологічної допомоги. Також послуги надають 4 центри комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, 9 будинків-інтернатів та 38 установ соціального обслуговування. До речі, працівники останніх надають соціальні послуги майже 42 тисячам громадян. При цьому навантаження на одного соцробітника на Чернігівщині становить 10 осіб при нормативному показнику для сільської місцевості — 6.

Варто зазначити, що у центрах комплексної реабілітації дітей з інвалідністю щороку отримують послуги понад 1,5 тисячі дітей. Такі центри знаходяться у Чернігові, Ніжині та Прилуках, а також у Козелецькому районі.

Серед інтернатних установ — два геріатричні пансіонати, розраховані на 815 ліжко-місць (наразі в них проживає 575 осіб), та шість психоневрологічних інтернатів на 1030 ліжко-місць. Функціонує дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами фізичного, розумового розвитку та психічними розладами на 130 ліжко-місць.

Вчасні перерахунки та виплати пенсій в області забезпечують майже 800 працівників управлінь Пенсійного фонду.

Серед установ соціальної сфери важливе місце посідають служба зайнятості, Управління Держпраці, служби у справах дітей, відділення фондів соціального захисту інвалідів та соціального страхування.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста

Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста 15:58

18 жовтня бизько 10 вечора поблизу Сосниці поліцейський ГУНП в Чернігівській області насмерть збив велосипедиста. Сержант поліції перебував поза службою.

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міськради

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міськради 15:55

18 жовтня у сесійній залі міської ради відбулася 61 (позачергова) сесія міської ради 7 скликання.

"Осінній FEST" Кіптівської ОТГ. ФОТОрепортаж 15:44

Кіптівська громада стала одним з переможців конкурсу Міністерства культури України "Малі міста - великі враження". Проект, який підтримала експертна рада, називається «Всеукраїнський фестиваль «Осінній Fest».

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».