Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 серпня, 20:24:09

У Козелецькому районі пройшли навчання з цивільного захисту

29.09.2018   12:47

Спеціальне тренування провели для органів управління та сил ланки територіальної підсистеми цивільного захисту району. До навчань долучилися заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко та голова Козелецької райдержадміністрації Володимир Швед.

Тема навчань: реагування відповідних служб у випадку загрози чи виникнення катастрофічного затоплення при руйнуванні греблі Київського водосховища. Тож учасники тренувань – представники Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, Козелецької РДА, Остерської міської ради, Козелецької та Деснянської селищних рад, ряду сільських рад, а також рятувальних служб регіонального та місцевого рівнів – перевіряли стан готовності в разі виникнення надзвичайних ситуацій, з’ясовували проблемні питання для їх оперативного усунення.

Так, були уточнені території та населені пункти, які потрапляють у зону можливого катастрофічного затоплення. Відпрацьовувалися навички керівного складу та фахівців евакуаційних органів з організації та проведення евакуаційних заходів.

Перш за все, оцінили ефективність комплексу заходів з інформування населення про надзвичайну ситуацію. Відпрацьовували, як оперативно розгорнути евакуацію жителів. При цьому забезпечити громадську безпеку і порядок в евакуйованих населених пунктах, життєзабезпечення евакуйованого населення у місцях тимчасового розміщення, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Безпосередньо ознайомилися з готовністю роботи пунктів розміщення людей (у разі надзвичайної ситуації) в Остерській гімназії, Крехаївському сільському клубі та Савинській школі.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини