Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 13:35:31

Податковою міліцією припинено діяльність двох незаконних АЗС

24.09.2018   08:24

Діяльність нелегальних заправних станцій, які створюються ділками від бізнесу задля швидкої власної наживи, не тільки спричиняє значні втрати бюджетних надходжень, але й становить загрозу екології регіону та життю його мешканців.

Дві такі нелегальні автозаправні станції викрито днями в обласному центрі. Податковою міліцією ГУ ДФС у Чернігівській області проведено перевірочні заходи, під час яких встановлено порушення. Обидві, так звані, точки продажу палива діяли нелегально.

Так як автозаправні станції  є об'єктами підвищеної небезпеки, то для їх експлуатації потрібні відповідні дозволи. Таких документів власники не мали, а, відтак, діяльність даних об’єктів була потенційно небезпечною та могла б призвести до надзвичайних подій.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено майже 71 тисячу літрів палива та обладнання для його реалізації. Загальна вартість вилученого становить 2 млн. 750 тис. гривень.

Відносно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП, які направлено до суду.


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.