Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 13:38:58

Обговоренно питання визначення меж регіонального ландшафтного парку "Ялівщина"

22.09.2018   13:20Агенцiя

Питання визначення меж регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» залишається спірним вже протягом тривалого часу.

З метою ефективного функціонування та охорони об’єкту природно-заповідного фонду, враховуючи рішення дев’ятнадцятої сесії шостого скликання обласної ради від 28 березня 2014 року «Про створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» розроблений проект землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», площею 168,7 га на території Чернігівської міської ради.

На сьогодні, зазначений проект землеустрою залишається не погоджений Чернігівською міською радою відповідно до чинного законодавства.

Через це відповідний комунальний заклад не може повноцінно здійснювати свою природоохоронну діяльність.

На нараді, яка відбулася у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації за участю представників Чернігівської міської ради, директора КЗ «РЛП «Ялівщина», розробника проекту ПП «Десна-Експерт-М», прокуратури та громадськості розглядалося питання погодження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

В результаті тривалого обговорення представниками Чернігівської міської ради вкотре відмовлено у погоджені зазначеного проекту, посилаючись на те, що при створенні РЛП «Ялівщина» допущено помилки у площі і реально такої площі там не існує та запропоновано повернутись до цього питання після розроблення детального плану території.

Тому, питання погодження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», площею 168,7 га на території Чернігівської міської ради залишається відкритим.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.