Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 серпня, 14:58:36

Вітання Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з Днем міста. ВІДЕО

21.09.2018   10:49

Шановні чернігівці! Як міський голова щиро вітаю всіх із 75-ю річницею визволення Чернігова від нацистських загарбників та Днем міста!

Дякую ветеранами за перемогу, завдяки якій ми сьогодні маємо щастя жити у чудовому місті. І за те, що вже після фронтів Другої світової, окроплених кров’ю, та після років окупації ви відбудували місто та відновили його економічний потенціал.

Вклоняюсь пам’яті загиблих вже у війні новітній – на Сході України. І дякую бійцям, які сьогодні бережуть суверенітет України.

Все, що ми робимо за останні 3 роки, спрямовано для розвитку міста та його майбутнього. І, як результат нашої спільної роботи, Чернігів стає комфортнішим і дружнім до містян.

Бажаю всім миру, злагоди у суспільстві, особливо у складний період випробування виборами. Дай, Боже, нам пройти його достойно, зберігши повагу один до одного, працюючи над метою, що має поєднати всіх – створити найкращий обласний центр серед рівних по потенціалу міст України.

Зі святом, шановні чернігівці!
З повагою Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

Нові вказівники на будинках з'являються на Перемоги, Миру, Шевченка і Рокоссовського

Нові вказівники на будинках з'являються на Перемоги, Миру, Шевченка і Рокоссовського 11:51

Зараз працівників, які монтують нові вказівники на будинках у Чернігові, можна побачити за роботою на проспекті Перемоги. А найближчим часом можна буде – на проспекті Миру, вулицях Шевченка і Рокоссовського. З вересня і до кінця року на всіх цих вулицях уніфікують і таблички з номерами будинків.

Результати відбору до Школи місцевого самоврядування 2019

Результати відбору до Школи місцевого самоврядування 2019 11:48

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO оголошує про завершення Конкурсного відбору учасників Школи місцевого самоврядування DESPRO 2019.