Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 серпня, 18:14:02

Війна за Молодіжну Раду

13.09.2018   11:00

В Чернігові між молоддю і мером стався конфлікт.

Навколо ідеї створення Молодіжної Ради в місті, зібрались представники різних ГО, партій, та просто активна молодь. Ще влітку до нас в місто завітали керівники вже працюючих молодіжних рад і розповіли, як це працює. Після цієї конференції і зібралась ініціативна група по створенню Молодіжної Ради.

Місяць ця група розробляла положення і у вересні вони подали його на Міську Раду. Але мер вирішив грати за своїми правилами- він створює кишенькову Молодіжну Раду ( при міському голові).

В свою чергу, при зустрічі він каже, що Молодіжна Рада при депутатському корпусі не буде працювати, бо вона політично заангажована. Потім Пані Хоніч (яка відповідальна за створення МР при мері) в інтерв'ю вказує, що все це робиться під вибори.

Після довгих перемовин ( не без погроз в стилі часів януковщини з боку влади ) мер вирішив нам не заважати. Але ввечері на місцевому каналі виходить сюжет, де молодь поливали брудом. А посіпаки влади активно коментують ці сюжети, ну і звісно, не на користь молоді.

Питання до таких "чесних" журналістів і оцих "захисників", які захищають явно не наші кордони, а інтереси влади- Чи ця молодь буде робити щось погане? Чи навпаки, хоче бути почутою і зробити місто кращим? Чи розумієте ви, що це все на волонтерських засадах?
Певно, що ні.

Адже суть молодіжної ради в тому, щоб влада чула молодь, а не нав'язувала молоді свої інтереси. Тут ми бачимо, що цю суть зарубали на корінці.
Цікаво, як проголосують депутати міської ради. Чи вони мають право голосу, чи буде тільки так, як наказав хазяїн.


НВР "Правий Сектор" Чернігів

Останні новини Чернігівщини

"На 2023 рік двадцять третя школа вже повинна відкритися", - Атрошенко 14:05

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію щодо перебудови загальноосвітньої школи №23. Про це говорилося на засіданні погоджувальної ради 19 серпня. Міський голова зазначив, що жодної політичної складової у цьому питанні немає.

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову 13:57

На фасаді Чернігівського молодіжного театру встановлено пам’ятну дошку засновнику театру та художньому керівникові і головному режисеру Геннадію Касьянову.

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА 13:31

У січні–червні 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 375 млн.дол. США, що на 4 млн.дол. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові 13:23

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України 13:13

В музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора і Дня Незалежності «Державні символи України».