Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:10:04

Нові підходи у роботі служби зайнятості: від профілювання до соціального супроводу при працевлаштуванні

12.09.2018   10:20Агенцiя

Служба зайнятості застосовує нові підходи сприяння працевлаштуванню вразливих на ринку праці категорій населення, зокрема осіб передпенсійного віку, одиноких батьків з малолітніми дітьми, молоді без досвіду роботи, дітей-сиріт, людей з інвалідністю, колишніх ув’язнених, учасників бойових дій в ході антитерористичної операції тощо. Таких серед безробітних станом на 1 вересня налічувалося більше 40% і їм найважче знайти роботу.

руки

руки

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, метою нововведень є розширення спектру заходів взаємодії з безробітними з урахуванням їх індивідуальних характеристик, мотивації та потенціалу до працевлаштування. За допомогою профілювання у службі зайнятості вже на початкових етапах виявляють групи безробітних з високим ризиком довготривалого безробіття та надають їм саме ті оптимальні з огляду можливості працевлаштування послуги.

Однією з таких послуг є соціальний супровід при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту. Відтак безробітний не залишається наодинці зі своїми проблемами, а може розраховувати на тісну взаємодію з фахівцем служби зайнятості і не тільки. Останній допоможе оцінити ситуацію, розробити індивідуальний план роботи, а також за необхідності – залучить інші організації та фахівців до вирішення особистих та соціальних проблем клієнта, які стали на заваді його працевлаштуванню.

Так, в області з 15 тисяч зареєстрованих у поточному році безробітних профілювання пройшли 11,7 тисяч. З них майже 2 тисячі осіб вдалося оперативно працевлаштувати. А з 18 безробітних, які обслуговувалися за методом кейс-менеджменту, 12 знайшли роботу та мають супровід на новому місці роботи.

                                                                          
Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ