Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 серпня, 22:40:28

Для закладів культури обиратимуть керівників

12.09.2018   09:27Агенцiя

Перші засідання конкурсних комісій для проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури обласного підпорядкування відбулося 10 вересня під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Наталії Романової.

Члени конкурсних комісій погодили кандидатури претендентів на посади директорів Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка, Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва, Історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч», Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В. Тарновського, Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника ім. М.М. Коцюбинського, обласного історико-меморіального музею-заповідника Пантелеймона Куліша «Ганнина Пустинь», Сосницького літературно-меморіального музею О.П. Довженка, Менського зоологічного парку загальнодержавного значення.

Водночас, Наталія Романова як член конкурсної комісії висловила окрему думку щодо кандидатури Сергія Заліського на посаду керівника Історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч». Заступник голови зазначила, що останнім часом на адресу Чернігівської ОДА стали надходити негативні відгуки стосовно його роботи на посаді директора зазначеного закладу.

Детальніше з матеріалами засідання конкурсної комісії можна ознайомитися за посиланням.

Чергові засідання відповідних конкурсних комісій відбудуться в облдержадміністрації 12 вересня. Конкурсна комісія для проведення конкурсного добору на посаду директора КЗ «Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч» Чернігівської обласної ради працюватиме 27 вересня.

 
За матеріалами Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

"На 2023 рік двадцять третя школа вже повинна відкритися", - Атрошенко 14:05

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію щодо перебудови загальноосвітньої школи №23. Про це говорилося на засіданні погоджувальної ради 19 серпня. Міський голова зазначив, що жодної політичної складової у цьому питанні немає.

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову 13:57

На фасаді Чернігівського молодіжного театру встановлено пам’ятну дошку засновнику театру та художньому керівникові і головному режисеру Геннадію Касьянову.

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА 13:31

У січні–червні 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 375 млн.дол. США, що на 4 млн.дол. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові 13:23

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України 13:13

В музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора і Дня Незалежності «Державні символи України».