Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:11:23

Питання квартирного обліку, черг на житло та його приватизації – прозоре і може бути перевірене громадськістю

06.09.2018   08:14

На цьому наголошувалось під час звіту керівника відділу квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради Михайла Католика на ранковій нараді 5 вересня.

Як відомо, всього на квартирному обліку в відділі перебуває 6269 сімей. У першочерговому списку – 1613 сімей, більшість із яких це учасники бойових дій, педпрацівники, по захворюванню. У позачерговий список включено 1650 сімей, у тому числі з категорій учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій, переселенці із радіоактивно забруднених територій, молоді фахівці, сироти.

Додатково в Чернігові квартирний облік за місцем роботи ведуть 55 підприємств, установ та організацій, на цьому обліку 2400 сімей.

Для реалізації Програми молодіжного кредитування в Чернігові в 2017 році здійснено співфінансування 2-х кредитних договорів на суму 834 тис грн, цього року профінансовано 1 кредитний договір на суму 838 тис грн.

За рахунок коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву у 2017 році по Чернігові надано 5 кредитів (2,11 млн грн), у 2018-му – 1 (673 тис. грн).

На виконання Закону України “Про житловий фонд соціального призначення» у Чернігові створено фонд соціального призначення з 41 житлового приміщення. 18 житлових приміщень для тимчасового проживання заселені в установленому законом порядку відповідною категорією громадян.

На даний час тимчасово забезпечені житлом мешканці будинків по вул.Попудренка, 16 (постраждав від обвалу), та по вул. Успенського, 23 (постраждав від пожежі).

Основні завдання відділу квартирного обліку та приватизації  житлового фонду міської ради -  створення реєстру службового житла; поповнення фонду тимчасового житла та створення маневрового фонду; оновлення програмного забезпечення та переведення в цифровий формат справ квартирного обліку та приватизації. Також триває робота зі скорочення термінів розгляду заяв громадян, що надійшли до відділу з ЦНАП.

 «Питання, які вносяться відділом квартирного обліку та приватизації житлового фонду місьради на розгляд виконавчого комітету, є повною відповідальністю начальника цього підрозділу. Ці всі речі прозорі і можуть бути перевірені громадськістю», - вважає міський голова Владислав Атрошенко.

Вся інформація, яка стосується квартирної черги у Чернігові, знаходиться у відкритому доступі на сайті Чернігівської міської ради за посиланням.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ