Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 серпня, 14:59:23

Звернення до платників податків – юридичних осіб. ДОКУМЕНТ

05.09.2018   08:19Агенцiя

Шановні платники податків Чернігівщини!

Завдяки вашим зусиллям надходження до бюджетів усіх рівнів за 8 місяців поточного року вже перевищили 6 млрд гривень. Більше половини цієї суми спрямовано до місцевих бюджетів на розвиток територіальних громад та вирішення соціальних проблем. 

Рівень добровільної сплати на Чернігівщині є досить високим і становить 98 відсотків. Проте є випадки ухилення від сплати податків під час користування земельними ділянками, використання праці неоформлених працівників, заниження рівня заробітної плати та інші. З метою виявлення таких платників до Головного управління ДФС щодня надходять запити від органів місцевого самоврядування з проханням надати інформацію щодо конкретних підприємств. Враховуючи встановлені законодавством обмеження, така інформація може надаватися після отримання вашої згоди.

Тож, я особисто, найближчим часом звернуся до вас з проханням надати письмову згоду на використання податкових даних. Дане питання було  розглянуто та підтримано членами Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області, більшість яких є підприємцями.  Сподіваюся на ваше розуміння та наголошую, що всі дії з отриманою інформацією будуть здійснюватися у рамках законодавства. Ваша згода - стане ще одним свідченням прозорості та доброчесності вашої діяльності.

Головне управління ДФС зобов’язується оперативно інформувати з даного питання органи місцевого самоврядування.


Начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області О.Барановський

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

Нові вказівники на будинках з'являються на Перемоги, Миру, Шевченка і Рокоссовського

Нові вказівники на будинках з'являються на Перемоги, Миру, Шевченка і Рокоссовського 11:51

Зараз працівників, які монтують нові вказівники на будинках у Чернігові, можна побачити за роботою на проспекті Перемоги. А найближчим часом можна буде – на проспекті Миру, вулицях Шевченка і Рокоссовського. З вересня і до кінця року на всіх цих вулицях уніфікують і таблички з номерами будинків.

Результати відбору до Школи місцевого самоврядування 2019

Результати відбору до Школи місцевого самоврядування 2019 11:48

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO оголошує про завершення Конкурсного відбору учасників Школи місцевого самоврядування DESPRO 2019.