Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:07:43

Після завершення будівельних чи ремонтних робіт має бути ідеальний міський простір

04.09.2018   12:53

Відповідну вимогу чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив перед підрядними організаціями, які виконують будівельні чи ремонтні роботи по місту.

«Після завершення будівництва чи ремонту повинен залишитись ідеальний, зручний для містян простір. Це значить, потрібно і прибрати будівельне сміття, і ліквідувати незначні недоліки, і врахувати те, як об’єкт вписується в існуючу міську інфраструктуру. Тобто, щоб потім не доводилось міській владі ходити і вказувати підряднику на недопрацювання», - наголосив міський голова під час наради з проектантами та підрядниками 4 вересня.

Більшість об’єктів, які будуються чи ремонтуються у місті, комплексні. Тобто потребують і земельних робіт, і укладаня плитки, і асфальтування, і відповідних робіт з інженерними комунікаціями, на деяких – додатково озеленення та ландшафтниих робіт. Тож підрядники мають враховувати ці речі, представивши по завершенню повністю готову частину міського простору. А відповідні міські служби – все проконтролювати.

Такий же підхід обов’язково запровадити на етапі ремонту міжбудинкових проїздів у місті. Тобто не просто асфальтування, заміна бордюрів, а і врахування дощовідведення, приведення до ладу територій, що прилягають до відремонтованої міжбудинкової дороги.

Наразі у місті триває робота на знакових об’єктах. Завершується облаштування в’їзду до Чернігова з київського напряму: триває монтаж огорожі, влаштування тротуарів. На фінальній стадії - реконструкція Алеї Героїв, де завершили звезення землі, укладається плиткою остання частина алеї, розпочинається встановлення світильників, лавочок та іншого. Облаштовуються тротуари по вул.Шевченка. На вулиці Рокоссовського – в процесі реконструкція розподільчої полоси та тротуарів.

Також, за інформацією Управління ЖКГ міської ради, найближчим часом розпочнеться встановлення нових зупинкових комплексів. Цьогоріч їх змонтують більше 60-и. Там де їх встановлюватимуть, паралельно реконструюватимуть майданчики на зупинках громадського транспорту.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ