Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:11:08

За втручання прокуратури області бюджет Чернігівської міської ради поповниться майже на 200 тис. грн.

01.09.2018   13:43

Органами прокуратури області забезпечується системне вивчення питання законності використання земель під об'єктами нерухомості. Опрацюванням даних державного земельного кадастру, відомостей реєстрів про зареєстровані речові права на майно, інформацій органів державної фіскальної служби встановлено непоодинокі факти використання окремими особами земель під придбаними об’єктами нерухомості без оформлення договорів оренди.

Так, прокурором встановлено факт використання фізичною особою комплексу нежитлових приміщень на земельній ділянці комунальної власності в межах м. Чернігова.

Власник майна ухилявся від укладення договору оренди землі. З метою поновлення порушених економічних інтересів територіальної громади прокуратурою області за результатами зібраних матеріалів, у т.ч. затвердженого в установленому порядку акта розміру збитків (упущеної вигоди) за використання земель без правовстановлюючих документів, підготовлено позов про стягнення на користь органу місцевого самоврядування майже 200 тис. грн.

Рішенням суду від 31 серпня цього року позиція прокурора, що ґрунтувалася на зібраних беззаперечних доказах та узгоджувалася із судовою практикою з аналогічних спорів, підтримана та позов про стягнення на користь Чернігівської міської ради майже 200 тис. грн. задоволено у повному обсязі.
  

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ