Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:58:32

В області потрібні продавці

29.08.2018   12:12

27-28 серпня в Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулися ярмарки вакансій на замовлення місцевих підприємців Світлани Бережної та Наталії Дубіль, де безробітним пропонували роботу продавця.

Світлана Бережна запрошувала в магазин «Талісман» продавців непродовольчих товарів для торгівлі побутовою хімією. Водночас іншій підприємниці наразі потрібні продавці продовольчих товарів.

28 серпня подібний захід відбувся і в Бахмацькій районної філії Чернігівського обласного центру за участю керівника приватного підприємства «Галина-Бахмач» Галини Булах, на якому також шукали продавців продовольчих товарів для роботи в магазині.

На ярмарках вакансій безробітних ознайомили з умовами праці, вимогами до працівників, розміром заробітної плати тощо. Щоб дізнатися про професійний досвід, навички і здібності претендентів на вакансії, роботодавцями були проведені індивідуальні співбесіди. Безробітні, які зацікавилися даними пропозиціями, отримали направлення на роботу для остаточного вирішення питання їх працевлаштування.

Загалом, професія продавця вже кілька років поспіль є однією з найзатребуваніших на ринку праці Чернігівщини. Станом на 1 серпня 2018 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалося 125 таких пропозицій. З них 86 вакансій для продавців продовольчих товарів, 28 – продавців непродовольчих товарів та 11 – продавців-консультантів.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».