Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:59:55

Відбулось дванадцяте засідання Громадської ради

07.07.2018   11:25

6 липня в сесійній залі міської ради відбулося дванадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

У ході засідання члени ГР розглянули три питання порядку денного.

З першого питання про внесення змін до регуляторного акту “Порядок організації та проведення гастрольних заходів у місті Прилуки” відповідно до Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” доповіла Катерина Мовчан – начальник відділу культури і туризму.

Після обговорення члени ГР рекомендували дозволити проведення гастрольних заходів з тваринами в м.Прилуки, але внести зміни в “Порядок організації та проведення гастрольних заходів у місті Прилуки” в частині проходження клінічного огляду тварин та отримання ветеринарного свідоцтва, що додаватимуться до переліку документів.

З другого питання про делегування представників до конкурсних комісій з проведення конкурсних відборів на зайняття посад головних лікарів медичних закладів міста доповів начальник відділу по роботі з кадрами Олег Касьян. Посадовець наголосив, що представники, які будуть делеговані громадськими оганізаціями, захищатимуть інтереси громадян у сфері охорони здоровя. Після обговореня члени ГР ухвалили рішення делегувати до комісії, яка обирається строком на один рік, двох представників - Черняту Ларису Вікторівну та Дорошенка Валерія Володимировича.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Александрова Олена Віталіївна проінформувала присутніх з третього питанню про внесення пропозицій до плану заходів із нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. Начальник відділу зазначила, що 4 липня відбулось переше засідання оргкомітету, члени якого виступили з власними пропозиціями щодо актуальних та важливих заходів у контексті найбільшого державного свята та обговорили їх.  Олена Александрова запропонувала членам ГР долучитись до розробки заходів та подати свої пропозиції на розгляд оргкомітету.

Про можливість участі у конкурсі програм ( проектів, заходів) розробленими інститутами громадянського суспільства , що проводиться в рамках Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» Чернігівською облдержадміністрацією , проінформувала Олена Канавець начальник відділу інвестицій та міжнародної діяльності міської ради.

Голова Громадської ради Олександр Руденко підвів підсумки засідання та подякував присутнім за виваженість при ухваленні рішень

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини