Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 20:09:04

Металобрухт на Чернігівщині переробляли з порушеннями

10.07.2012   09:53Агенцiя

Теруправлінням Держгірпромнагляду по Чернігівській області перевірені 4 підприємства, які заготовляють та переробляють металобрухт кольорових і чорних металів на Чернігівщині: ТОВ «Втормет-Чернігів», ТОВ «Метпостач-Північ», ПАТ „НОМЗ”, ПАТ „Екологія”.

Перевіркою виявлено ряд характерних порушень законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці: відсутні схеми руху транспортних засобів територією підприємств та знаки обмеження швидкості на в’їзді;  не проведено  технічне опосвідчення вантажозахоплювальних пристроїв та балонів зрідженого вуглеводневого газу ; балони з газом не мають заглушок; працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту тощо. 

 За результатами перевірок теруправлінням заборонено 14 одиниць обладнання, 7 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівникам видані розпорядчі документи з вимогою усунення виявлених порушень.

 Хід виконання виданих розпорядчих документів знаходиться на контролі теруправління.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини