Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:17:43

Прокуратурою в суді оскаржено протиправні дії органу місцевого самоврядування щодо ненадання знижки з оплати харчування дітей з багатодітних родин

26.06.2018   08:29

Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури систематично вивчається стан дотримання вимог законодавства при організації навчального та виховного процесу у закладах освіти Сосницького району.

Як встановлено, на балансі Спаської сільської ради Сосницького району Чернігівської області знаходиться дошкільний навчальний заклад, який відвідує 19 дітей, з них 3 - з багатодітних сімей.

Закон України «Про дошкільну освіту» передбачає надання пільгових умов оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних та малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки.

Пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для таких сімей надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.

Сім\'ям, які мають трьох дітей і більше, за харчування дітей у державних і комунальних  дошкільних  навчальних закладах надається знижка у розмірі 50 відсотків.

Встановлено, що рішення про пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільному навчальному закладі для багатодітних сімей Спаською сільською радою не прийнято.
                       
Як наслідок, Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури до суду подано позовну заяву про визнання протиправною бездіяльність сільської ради та зобов’язати її на черговій сесії розглянути питання щодо надання знижки за харчування дітей з багатодітних сімей у дошкільному навчальному закладу Сосницького району.
                       
Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 14.06.2018 позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі, відповідне рішення сільською радою прийнято.


Сосницький відділ Менської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.