Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 08:02:37

Служба зайнятості допомагає "Укрзалізниці" знайти працівників

25.06.2018   17:17Агенцiя

З початку року філіями та центрами зайнятості області укомплектовано понад 40 вакансій Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Наразі в базі вакансій обласної служби зайнятості налічується 16 вільних робочих місць від цього підприємства. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

«Для забезпечення безперебійного та якісного перевезення пасажирів та вантажів Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запрошує на роботу кваліфікованих працівників, - сказала вона. – Потрібні монтери колії, слюсарі з ремонту рухомого складу, лісоруби, фрезерувальники, токарі».

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Чернігівської обласної служби зайнятості з підрозділами Регіональної філії «Південно-Західна залізниця», адже саме вона розташована на території Чернігівщини. Так, відбулися робочі зустрічі керівництва Новгород-Сіверського районного центру зайнятості та Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості з начальником виробничого підрозділу Відокремленого підрозділу «Конотопська дирекція залізничних перевезень державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» та Чернігівського міського центру зайнятості з начальником виробничого підрозділу «Моторвагонне депо Чернігів» регіональної філії. Ніжинський міськрайонний центр зайнятості провів День відкритих дверей у виробничому підрозділі Ніжинська дистанція колії регіональної філії.

Крім того, Чернігівський міський центр зайнятості організував виїзний ярмарок вакансій «Квиток до успіху» на центральному вокзалі м. Чернігова, в тому числі для підрозділів «Південно-Західної залізниці». Профорієнтаційні заходи для учнівської молоді провели Сновська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості та Чернігівський міський центр зайнятості. Перший - професіографічну екскурсію на Виробничий підрозділ локомотивного депо регіональної філії, інший – профорієнтаційний урок за участю залізничників.

Під час зустрічей з представниками підприємства йшлося про стан ринку праці, інноваційні сервіси та нові підходи в діяльності служби зайнятості, її послуги роботодавцям, а саме: підбір потрібних працівників, підготовку кадрів за направленням служби зайнятості (стажування безпосередньо на робочому місці, навчання за індивідуальними програмами). Результатами зустрічей стали досягнуті домовленості щодо перспектив подальшої співпраці. Зокрема, заплановано проведення спільних заходів, що сприятимуть оперативному та ефективному укомплектуванню актуальних вакансій роботодавця. Наприклад, днів відкритих дверей на підприємстві, ярмарків вакансій, презентацій роботодавця тощо. Було обговорено й можливість організації профорієнтаційних заходів для учнівської молоді, зокрема професіографічних екскурсій.

Під час заходів для безробітних присутніх інформували про діяльність підприємства, трудові досягнення та здобутки, актуальні вакансії, умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати, соціальні гарантії, можливості кар’єрного росту тощо.

Останні новини Чернігівщини

Піротехніки ДСНС знищили 2 вибухонебезпечні предмети

Піротехніки ДСНС знищили 2 вибухонебезпечні предмети 08:01

12 грудня о 09:10 та 13:00 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку мінометну міну калібром 82 мм та артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни.

13 грудня - День пам’яті апостола Андрія Первозванного

13 грудня - День пам’яті апостола Андрія Первозванного 07:54

13 грудня християни східного обряду відзначають День пам’яті апостола Андрія Первозванного. Апостол Андрій, брат Симона (Петра), — один із тих, хто раніше за інших учнів пішов за Христом, тому і був названий Первозванним.

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.