Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:46:55

Для реалізації заходів з енергозбереження у Чернігові провели енергоаудити всіх лікарень

19.06.2018   09:23Агенцiя

18 червня в Чернігівській міській раді презентували результати енергоаудитів будівель міських лікарень міста.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Олександр Шевченко, заступник міського голови Ольга Хоніч, директор проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», GIZ  Грегор Брьомлінг, представник Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Ірина Савинкова. Також на заході були присутні представники закладів охорони здоров’я.
 
Вітаючи учасників заходу, Ольга Хоніч нагадала, що перший енергоаудит був проведений у міській лікарні №2 у грудні минулого року. Наразі на умовах співфінансування з Проектом проведені енергоаудити інших 46-ти будівель медичних закладів міста. За рахунок коштів Проекту проводилися також навчання адміністративного та технічного персоналу медичних закладів міста.

За словами начальника управління економічного розвитку міста Людмили Максименко, Чернігів не вперше проводить енергоаудити бюджетних установ, зокрема, вже пройшли аудити закладів освіти міста – шкіл та дитячих садків. Їх результати були покладені в основу Програми "Підвищення енергоефективності в установах освіти м. Чернігова на 2015–2019 роки". Втім, лікарні – це досить складна система, яка потребує фахового підходу й у цьому місту допомагають фахівці компанії GIZ.

Проведення енергоаудиту необхідно для визначення шляхів економії енергоресурсів, коштів та створення комфортного мікроклімату в медичних закладах. За результатами складених звітів всіх закладів бюджетної сфери експертами GIZ спільно з містом будуть визначені найбільш ефективні заходи, що реалізовуватимуться як демонстраційні.


Довідково:


Учасниками проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що впроваджується компанією GIZ, є два українські міста - Чернігів і Суми.
Вартість енгергоаудитів у Чернігові, виконаних на умовах співфінансуванння з Проектом – 516 тисяч грн, з них кошти GIZ– 361 тис. грн, міського бюджету – майже 155 тис. грн.


 
Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».