Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 17:21:17

Питання життя і здоров’я дитини під час оздоровчої кампанії - на контролі органів влади

16.06.2018   10:25Агенцiя

Майже два тижні, як почали працювати позаміські дитячі заклади оздоровлення і відпочинку. Першочерговим залишається питання безпечного перебування у них дітей.

Які заходи вжиті щодо посилення контролю у цьому напрямі, обговорили під час всеукраїнської селекторної наради, яку провела заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна. Від Чернігівщини участь у заході взяли перший заступник голови ОДА Юлія Свириденко, представники профільних структурних підрозділів.

За словами директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соцполітики Руслана Колбаси, цьогоріч обсяги фінансування на оздоровлення та відпочинок дітей зменшилися на 186 мільйонів гривень. Зменшується і кількість закладів, що надають відповідні послуги.

На Чернігівщині у 2018 році працюватимуть 20 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, 458 — з денним перебуванням та 2 наметові містечка.

— На сьогодні розпочали роботу 12 позаміських дитячих закладів із запланованих 20. Порівняно з минулим роком кількість видатків на оздоровчо-відпочинкову кампанію збільшилася на 9 мільйонів. Активно долучаються до роботи і об’єднані територіальні громади, — зазначила перший заступник голови ОДА Юлія Свириденко.

В області тривають перевірки інших профільних закладів. Відповідно до плану роботи, підписання акту приймання проходить за 10 днів до відкриття закладу. Посилена увага — якісному кадровому забезпеченню, дотриманню санітарно-гігієнічних норм, протипожежної безпеки.

Загалом забезпечити оздоровленням та відпочинком мають 54,3 тисячі дітей (майже 59% від загальної кількості).

Під час селектору розглянули і питання використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. На ці потреби держава планує виділити понад 517,7 мільйона гривень, зокрема Чернігівській області — більше 16,4 мільйона.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини