Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:26:00

Лідер профспілок області охарактеризував, як позитивний рівень соціального діалогу на Чернігівщині

08.06.2018   08:19Агенцiя

6 червня на базі Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок відбулося 11 засідання президії Центрального комітету Профспілка працівників державних установ України.

Голова Профспілки Юрій Піжук презентував інформацію про роботу Центрального комітету у ІІ кварталі 2018 року та запросив присутніх до обговорення. Протягом дискусії підіймалися питання ролі Профспілки в умовах децентралізації, навчання профактиву, укладання та виконання колективних договорів в організаціях за 2017 рік та ін.

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко відзначив роботу Профспілки у сфері захисту державних службовців та роботу Молодіжна рада профспілки працівників державних установ України, запропонувавши можливості міжнародної співпраці.

Лідер профспілок області Ігор Москаленко охарактеризував, як позитивний рівень соціального діалогу на Чернігівщині. За його словами, і Чернігівська ОДА і Чернігівська обласна рада завжди готові до діалогу з профспілками. Завдяки такій співпраці, в переговорному процесі вдалося вирішити вже не одну проблему членів профспілок. Разом з тим, він відзначив, що, нажаль, кількість економічно-активного населення в області із року в рік змешнується, а рівень заробітної плати залишається одним з найнижчих в Україні.


Федерація профспілкових організацій Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини