Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 13:30:44

Прокурор області Прилуках здійснив прийом громадян та перевірив дотримання конституційних прав вихованців ДУ "Прилуцька виховна колонія"

07.06.2018   12:00

На виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» прокурор області Володимир Комашко здійснив прийом громадян у Прилуцькій місцевій прокуратурі.

Правом на особисте спілкування скористалися місцеві жителі, які звернулися з питань щодо правовідносин у сфері землекористування, стану слідства у кримінальному провадженні тощо.

Заявникам у межах повноважень прокурором області роз’яснено компетенцію органів прокуратури, державної влади та органів місцевого самоврядування щодо ефективного вирішення порушених питань та право звернення до суду.

На скарги щодо неналежного, на думку заявників, стану слідства роз’яснено порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого чи прокурора під час досудового розслідування.

Крім того, прокурор області перевірив умови тримання засуджених у Державній установі «Прилуцька виховна колонія», у якій на даний час відбувають покарання 38 осіб, із яких 23 неповнолітніх.

Насамперед прокурором області оглянуто територію установи, приміщення, у яких проживають, навчаються, лікуються та відпочивають засуджені на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

Перевірено додержання їх прав на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, дотримання права на отримання загальної та професійно-технічної освіти тощо.

У ході спілкування із 15 вихованцями колонії прокурором області з’ясовано  наявність скарг на можливі порушення їх прав, зокрема щодо умов проживання, стану здоров’я, якості харчування, організації навчання та зайнятості.

За результатами перевірки керівництву установи наголошено на необхідності приділення належної уваги додержанню вимог кримінально-виконавчого законодавства під час відбування покарання неповнолітніми, вжиття заходів задля соціальної адаптації засуджених та повернення їх до нормального життя у суспільстві.

 
Довідково:
Державна установа “Прилуцька виховна колонія” є установою закритого типу, основним завданням якої є організація виконання покарань у виді позбавлення волі на певний строк стосовно засуджених неповнолітніх осіб.

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини