Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:58:54

Фахівці ДСНС прийняли участь у тематичному заході з нагоди Дня захисту дітей

02.06.2018   08:24

1 червня з нагоди дня захисту дітей на базі Навчально-курсового комбінату ПАТ "Чернігівобленерго" у м. Чернігові відбувся тематичний пізнавальний захід "Енергія життя".

У проведенні даного заходу були задіяні фахівці Управління ДСНС України у Чернігівській області, правоохоронці та співробітники обленерго.

Рятувальники ознайомили всіх присутніх з правилами безпечної поведінки в побуті, під час дозвілля, біля водойм, в природних екологічних системах, а також щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Крім того, надзвичайники ознайомили дітлахів з пожежно-рятувальною технікою та її технічними характеристиками.

Також всі бажаючі мали можливість відчути себе в ролі рятувальника та загасити умовну пожежу, одягнути спорядження та засоби індивідуального захисту, потримати в руках пожежно - рятувальне обладнання, посидіти за кермом пожежного автомобіля та аероглісера на повітряній подушці, який може пересуватися по воді та льоду.  

Всі присутні отримали багато корисної інформації і закріпили її на практиці, а проведений захід приніс незабутні враження дітлахам та їхнім батькам.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».