Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:04:06

Європейська практика: у Чернігові школярів на екскурсії водитимуть у світловідбиваючих жилетах

24.03.2018   13:15

23 березня громадські активісти Національної програми Traffic Challenge передали 600 світловідбиваючих жилетів чернігівським школам.

Передача жилетів відбулася в управлінні освіти Чернігівської міської ради. 20 шкіл міста отримали комплекти для дітей 1-3 класів, кожний комплект складається з 30 жилетів 2-х розмірів, тобто розрахований на повний клас дітей.

Активісти Національної програми Traffic Challenge також проведуть для дітей заняття «Безпека пішоходів на дорозі та важливість використання світловідбивачів».

- Громадські активісти ГО Traffic Challenge розповсюджують в Україні європейську практику, коли діти, що йдуть на шкільні заходи поза межами школи, на екскурсії, одягають яскраві світлоповертаючі жилети. Це робить їх добре помітними для водіїв, інших учасників дорожнього руху та тих, хто їх супроводжує. Це особливо важливо при пересуванні вздовж доріг, або при переході проїжджої частини, небезпечних перехресть, - розповіла голова організації Ольга Дробишева. Адже психологічні особливості та імпульсивність дітей молодшого шкільного віку створюють додаткову небезпеку на дорозі.

У жилеті дитина — максимально захищена не тільки від дорожніх небезпек, а також – від того, щоб загубитись у натовпі або стати жертвою викрадачів чи якогось насильства, адже дитина в жилеті привертає увагу усіх навколо.

-  Наразі ми намагаємося співпрацювати з представниками національної поліції, які будуть приходити до школи і проводити відповідні заходи з безпеки дорожнього руху, а також , разом з батьками шкіл з’ясовувати сумлінне використання цих жилетів адміністраціями шкіл. Адже ми вже не перший рік співпрацюємо із освітніми закладами та бачимо велику різницю у ставленні до питань дорожньої безпеки в різних школах, - підкреслила Ольга Дробишева.

За її словами, минулого тижня 50 комплектів жилетів отримали школи столиці. Також активно співпрацюють у цьому напрямку західні та південні міста нашої країни.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини