Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:26:36

Потенційні держслужбовці зустрілися з представниками органів влади Чернігівщини

22.02.2018   08:50Агенцiя

Зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова, які планують працювати в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, зустрілися представники облдержадміністрації та обласної ради 20 лютого.

Студенти навчатимуться в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 30 березня цього року за програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи».

Як зазначив на своїй сторінці у мережі Facebook директор Центру Володимир Бойко, програма працює вже 15-й рік. За цей час її випускники стали заступниками директорів департаментів ОДА, начальниками відділів, працівниками генпрокуратури. Звісно, всі починали з конкурсів та посад спеціалістів, але цьому передувало навчання в Центрі.

Гарного початку роботи на ниві державної служби та ефективного продовження у цьому напрямку учасникам зустрічі побажала заступник керівника апарату ОДА Ірина Соломаха.

Студенти дізналися, зокрема, про перспективи для молоді, що відкриваються у зв’язку з реформою місцевого самоврядування.

Заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Ірина Галайко звернула увагу на переваги та гарантії для державних службовців, що стали можливими з прийняттям нового Закону України «Про державну службу», розповіла про умови участі в конкурсах на заміщення відповідних посад.

До речі, свої думки стосовно питання «Чим мене приваблює державна служба?» потенційні держслужбовці висловили під час анкетування. Вони також пройшли тестування на знання Конституції України і Закону «Про державну службу».

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини