Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 02:17:19

Відбулася прес-конференція з приводу першого балу-аукціону "Діамантові Янголята"

14.12.2017   12:56Агенцiя

Відбулася прес-конференція з приводу першого балу-аукціону «Діамантові Янголята» в Чернігові, який заплановано провести у концерт-холі комплексу «Градецький» 16 грудня о 18:00.

У рамках реалізації проекту міжнародного історичного благодійного дитячого казково-зимового фестивалю-конкурсу краси, творчості й таланту «Княжна та Княжич Київської Русі 2017» командою ГО КТО «Академія Зірок» буде реалізовано перший зимовий різдвяний благодійний бал-аукціон «Діамантові Янголята» у концерт-холі комплексу «Градецький», де буде представлено як дитячі роботи для продажу, так і майстерно написані яскраві картини професійних художників.

Метою проекту є збір коштів для допомоги дитячому відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні КЛПЗ та відділенню анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених новонароджених дітей.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко нагадав, що 20 листопада стартувала благодійна акція-марафон «Промінь надії», до якої активно долучилися різні організації та заклади (в результаті чого зібрали 125 тис. грн.), а дізнавшись про цю акцію, ГО КТО «Академія Зірок» запропонувала спільне партнерство. Крім того, до благодійності приєдналася Національна спілка художників України (презентовано 19 полотен) та Чернігівське об’єднання художників «Деснянська палітра» (подаровано 20 картин).

Головний лікар онкологічного диспансеру, заслужений лікар України Валерій Зуб доповів, що в результаті благодійного марафону «Промінь Надії» для придбання лінійного прискорювача на 5 грудня було зібрано від фізичних осіб майже 600 тис. грн., а від юридичних – майже 1,5 млн. грн.
Також Валерій Зуб, за допомогою короткої презентації, розповів, що до онкодиспансеру щорічно звертаються близько 120 тис. пацієнтів і близько 5000 потребують променевого лікування, але на сьогоднішній день диспансер має 2 морально застарілі апарати іонізуючого опромінення, що працюють на кобальті, заміна якого кожні 2 роки коштує 10 млн. грн. Тому саме лінійний прискорювач зможе замінити із суттєвими перевагами ці апарати, адже він сам може генерувати радіоактивний промінь необхідного походження, діаметру і напрямку дії. І хоча прискорювач уже придбано, але для його повноцінного функціонування необхідно ще 4 млн. грн.

Президент міжнародного історичного благодійного дитячо-казково-зимового фестивалю краси, творчості й таланту «Княжна і Княжич Київської Русі» і благодійного зимового балу-аукціону Янітта Мушинська доповіла, що фестиваль проходить вже вдруге - минулого року були діти з 20 міст країни, а цього року вирішили поєднати це з благодійним балом. Діти привезуть із собою лоти для благодійного аукціону, кошти від якого підуть на користь діток у відділенні інтенсивної терапії дитячої обласної лікарні. В результаті буде поєднано 2 заходи – діти допоможуть хворим дітям, а дорослі – дорослим, адже лише поєднавшись, можна зробити добру справу.

Завідуючий відділенням інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей дитячої Чернігівської обласної лікарні Михайло Клим констатував, що медицина нині дороговартісна, хоча й лікарі роблять усе можливе для життя людей, але апаратура і витратні матеріали дорогі, тому дітки потребують спонсорських коштів, сподіваючись на які і організовано означений благодійний аукціон.

Також він наголосив, що усі працівники обласної лікарні долучилися до благодійності і перерахували свої денні заробітки на користь онкодиспансеру.

Голова ГО КТО «Академія Зірок» Марія Панкратьєва висловила свою радість від запланованого заходу і сподівання на його ефективність, від чого і хворих діток стане менше, і дорослі онкохворі отримають надію.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.