Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 19:56:29

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника

06.09.2017   10:00Агенцiя

До Дня фармацевтичного працівника.

Фармацевтичні товари відіграють важливе значення в життєдіяльності людини. Їх продаж у Чернігівській області здійснюється через розгалужену мережу аптечних закладів.

На початок 2017 р. налічувалося 320 аптек та аптечних пунктів, що належали підприємствам (юридичним особам), які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі. Найбільше (132 об’єкти) зосереджено в обласному центрі, у містах Прилуки та Ніжин – по 19 об’єктів.

Сільське населення обслуговували 40 аптечних закладів.
У 2016р. через роздрібну торгову мережу підприємств області населенню реалізовано фармацевтичних товарів на 1,3 млрд.грн, що на 27% більше в порівнянних цінах, ніж у 2015 р.

Вартість проданих фармацевтичних товарів становила 13% у роздрібному товарообороті.
У середньому одним мешканцем області в 2016р. придбано лікарських засобів на 1251 грн (у 2015р. – на 876 грн).

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника. Її частка в загальному обсязі реалізації фармацевтичних товарів становила понад 53%.

Найбільш поширену мережу аптечних закладів мали ЧОКП «Ліки України», ТОВ «Фармацевтична компанія», ПП Фірма «Медінтех», ТОВ «Фармацевтична фірма «ЛЕК-ВІЛ», ТОВ «Козелецька районна аптека», які забезпечили більше половини роздрібного продажу фармацевтичних товарів в області.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року