Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:18:23

У Чернігові з'явилася соціальна реклама "Купуй рідне, підтримуй Чернігів!"

22.08.2017   11:46

Днями в Чернігові вздовж проспектів Миру та Перемоги з’явилися 20 сіті-лайтів із гаслом "Купуй рідне, підтримуй Чернігів!".

Такі заклики на вулицях міста - елемент соціальної реклами, передбаченої прийнятою в нашому місті «Програмою підтримки  малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки». Програма розроблена в тісній співпраці з підприємницьким активом міста.

Серед інших інформаційних заходів програми - підготовка телепередач про чернігівські підприємства та підприємців, а також соціально-рекламних телероликів. Наприклад, вже скоро в людних місцях на вулицях нашого міста перехожі зможуть побачити тележурналістів, які будуть проводити опитування на тему "Чому варто обирати місцеві товари?" Потім на основі цього відео місцевим телеканалом «Дитинець» будуть створені рекламні ролики «Чернігів, купуй рідне!», «Купуй рідне, обирай Чернігів!», «Купуй рідне, підтримуй Чернігів!», які з'являться в ефірі з вересня.

У рамках цієї ж міської програми Управлінням економічного розвитку міста, Чернігівською Торгово-промисловою палатою та телеканалом "Дитинець" цього року започаткований цикл передач під назвою «Кейси» в рамках телепроекту «Срібна гривня». Це розповіді про історію і практику роботи кращих чернігівських підприємств.

Окрім того, зараз готується до друку і каталог кращих підприємств міста "Гордість Чернігова", де інформацію викладено українською, англійською та німецькою мовами.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.