Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:04:54

Більше трьох десятків одиниць техніки задіяні для вивезення сміття з житлових будинків Чернігова

22.08.2017   08:29

Начальник цеху санітарної очистки міста КП «АТП-2528» Руслан Кречківський: - З контейнерних майданчиків сміття вивозять щоденно: у будні, вихідні й свята. З будинків зі сміттєпроводом (у новобудовах – це можуть бути контейнери, закриті в спецприміщенні), де збирається сміття лише з одного під`їзду, відходи вивозяться тричі на тиждень.

З приватного сектору за нормами сміття вивозиться один раз на тиждень. Відбувається це за погодженим графіком. Але за запитом жителів частота та час вивезення можуть змінюватися.

Крім того, раз на місяцьу приватному секторі відбуваєтьсявивезення великогабаритного сміття, і відповідна складова внесена у тариф. У будинках, що обслуговуються ЖЕКами, організацією вивезенням габаритних відходів займається балансоутримувач.

Начальник КП «Новозаводське» Віталій Морський зазначив, що за зверненням мешканців також можливо встановити нові контейнерні майданчики. Ділянка для сміттєвих баків визначається комісією за участю представників управління архітектури та містобудування, санепідемстанції, ЖЕКу, що обслуговує даний  будинок (чи будинки) та комунального підприємства «АТП-2528», яке і здійснює вивезення сміття. Якщо виділена ділянка відповідає всім нормам (враховується відстань до будинків, можливість під`їзду сміттєвозів), то виконком міської ради виділяє кошти на всі необхідні роботи, ділянка землі асфальтується, закуповуються та встановлюються контейнери.

Втім, за останній час нових майданчиків з євроконтейнерами не збільшилося у місті, хоча часто люди скаржаться на їх віддаленість. Віталій Морський пояснив це тим, що працівники комунальних підприємств, розглядаючи варіанти встановлення сміттєвих контейнерів, стикаються зі спротивом жителів інших будинків, до яких ця ділянка виявляється більш наближеною, хоча контейнерний майданчик встановлюється відповідно до всіх санітарних норм.


За інформацією ЖКГ міської ради

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.