Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:33:48

Поліція вшанувала пам’ять загиблих колег

22.08.2017   07:52Агенцiя

У Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області пройшли пам’ятні заходи з нагоди вшанування працівників органів внутрішні справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Щороку наприкінці серпня родини загиблих поліцейських та їхні колеги вшановують світлу пам’ять тих, хто одного разу не повернувся додому з роботи. Цього разу керівництво обласного Управління та ветеранська організація зібрали родини загиблих правоохоронців 21 серпня у конференц-залі ГУНП в Чернігівській області.

У цей скорботний день заступник начальника Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області, підполковник поліції Олександр Потапенко звернувся до рідних загиблих колег із такими словами:
— Для вас наші двері завжди відкриті. Ми будемо продовжувати традицію, збиратимемося з родинами загиблих поліцейських та усіляко намагатимемося допомогти у розв’язанні проблемних питань. Буває так, що в родині чоловік чи батько не повернувся з роботи, але його син чи навіть дружина продовжує справу близької людини та йде працювати в поліцію або служити в зону АТО. Честь та хвала таким людям. Зі свого боку, ми будемо намагатися організувати роботу так, щоби вони повернулися додому цілими та неушкодженими, — сказав заступник начальника Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області, підполковник поліції Олександр Потапенко.

До слова також був запрошений голова правління Чернігівського відділення фонду «Правозахист» Олександр Анищенко, який теж сказав чимало теплих слів на адресу присутніх та деяким родичам загиблих вручив грошову допомогу від імені фонду.

— 20 років тому ми з вами відкривали пам’ятку дошку. Тоді так хотілося, щоби список із тих 54 правоохоронців більше не поповнювався. Але час плине, історія вносить свої корективи. На жаль, додалося ще 13 колег. Наш фонд намагається усіляко допомагати всім цим родинам, — підкреслив він.

Після офіційної частини, родичі поліцейських та обласне керівництво поклали квіти до меморіалу загиблим співробітникам органів внутрішніх справ, та взяли участь у поминальній панахиді, яка була відправлена у Вознесенській церкві Свято-Троїцького монастиря.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».

Триває освоєння коштів ДФРР

Триває освоєння коштів ДФРР 09:28

Учасники відеонаради з представниками ОТГ та райдержадміністрацій, що провела виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Світлана Полторацька, проаналізувати використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.