Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 12:22:26

До поліції Чернігівщини за досвідом завітали гості з Житомира

18.08.2017   07:38Агенцiя

Перша в Україні система відеоспостереження «Мережа Безпеки», яка закільцьовує камери з усієї Чернігівської області на монітори в Головному управлінні Національної поліції, вже зацікавила й інші області.

Так, представники міської ради Житомира прибули до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області аби краще ознайомитись з роботою новітньої системи відео спостереження «Мережа Безпеки», що вже кілька місяців успішно функціонує на теренах Чернігівщини.

Зустріч та оглядову екскурсію полісянам організували та провели заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Олександр Потапенко та начальник управління інформаційної підтримки та координації поліції «102» Валентина Акуленко. Керівники ознайомили гостей з Житомира з можливостями «Мережі безпеки» та найближчими перспективами вдосконалення проекту. Продемонстрували гостям виконання ввідних завдань, розповіли етапи та труднощі становлення цього проекту.

Відтепер, зауважив заступник начальника ГУНП Олександр Потапенко, з допомогою системи відео спостереження швидше та ефективніше розкриваються деякі види злочинів. Особливо ті, які скоєні на вулицях та в громадських місцях, адже «розумні камери» здатні не лише стежити за ситуацією в режимі реального часу, а й вести відеозапис та певний час зберігати в архіві відзняте відео.

На завершення керівники чернігівської поліції висловили готовність допомогти Житомирським колегам в налагодженні подібної системи і в їхньому регіоні та поділитися власними розробками, адже більша частина програм для системи відео спостереження «Мережа безпеки» написана саме поліцейськими ГУНП.

Останні новини Чернігівщини

Підтверджено правову позицію прокуратури щодо направлення малолітнього за вчинення суспільно-небезпечного діяння

Підтверджено правову позицію прокуратури щодо направлення малолітнього за вчинення суспільно-небезпечного діяння 11:53

Суд апеляційної інстанції у травні поточного року скасував ухвалу Прилуцького міськрайонного суду в частині застосування до неповнолітнього, який не досяг віку кримінальної відповідальності, примусових заходів виховного характеру у виді передачі під нагляд батьків з обмеженням дозвілля за вбивство з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України).Суд апеляційної інстанції у травні поточного року скасував ухвалу Прилуцького міськрайонного суду в частині застосування до неповнолітнього, який не досяг віку кримінальної відповідальності, примусових заходів виховного характеру у виді передачі під нагляд батьків з обмеженням дозвілля за вбивство з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України).

Рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з мешканцями приватного житлового сектору

Рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з мешканцями приватного житлового сектору 11:48

В умовах настання холодів зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян, спричинених порушенням правил влаштування та експлуатації пічного опалення й електропобутових приладів.

Линовицький цукровий завод виробив 27 тисяч тонн цукру

Линовицький цукровий завод виробив 27 тисяч тонн цукру 11:13

Закінчив сезон цукроваріння ПАТ «Линовицький цукровий завод «Красний», який на сьогодні залишився єдиним виробником цукру в області.

Організували та провели сімейну конференцію для неповнолітнього

Організували та провели сімейну конференцію для неповнолітнього 10:57

В рамках «Тижня права», який проходить на території України старший інспектор ювенальної превенції Прилуцького відділу поліції спільно з психологами Прилуцького міськрайонного відділу з питань пробації, організували та провели сімейну конференцію для неповнолітнього, який щойно поставлений на облік органу пробації в зв’язку з засудженням та має випробувальний термін.

Як у Чернігові намагаються

Як у Чернігові намагаються "провалити" номінацію до списку ЮНЕСКО і при цьому гарно виглядати 09:16

Як і мільйони людей, перед тим як кудись поїхати я шукаю в інтернеті, що цікавого можна там подивитися. І якщо десь неподалік є пам’ятка, внесена до списку культурної чи природньої спадщини ЮНЕСКО, то будь яка пошукова програма покаже її першою. Внесення до цього списку гарантує додаткову рекламу, збільшення кількості відвідувачів, а отже і туристичних прибутків. Уряди роками добиваються такої можливості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини