Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:09:44

Сосницькі рятувальники отримали нове бойове спорядження від органів влади

12.05.2017   13:07

11 травня до Сосницького районного сектору та 10-го Державного пожежно-рятувального посту Управління ДСНС України у Чернігівській області завітав голова Сосницької селищьної ради Андрій Портний.

За для покращення матеріально-технічного оснащення підрозділу вручив особовому складу нові каски. Каски іноземного виробництва виготовлені з протиударних та термостійких матеріалів та оснащені зручним регулюванням  розміру. Бойове спорядження вибирали за ініціативи самих пожежників, які перед закупівлею уже випробували декілька зразків в умовах роботи.

Також в додаток до касок було придбано пожежну сокиру та ліхтар.

Спорядження було придбано за кошти виділені завдяки прийнятій "Програмі забезпечення пожежної безпеки на території Сосницької селищної ради на 2017-2019 роки", згідно якої щороку будуть виділятися з селищного бюджету кошти на реалізацію державної політики у сфері пожежної безпеки.

Представник районної влади Андрій Портний запевнив рятувальників, що для підвищення рівня боєздатності пожежно-рятувального підрозділу і в подальшому підтримуватимуть підрозділ у придбанні технічних засобів, а саме бензоріза та генератора. А на завершення наголосив, що оперативне та професійне виконання завдань, покладених на рятувальну службу, на пряму залежить від якості і зручності екіпіровки пожежного.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.