Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 13:40:58

Новостворена Муніципальна поліція приступила до роботи

11.03.2017   09:17

У Чернігові приступила до роботи новостворена Муніципальна поліція. Серед її основних завдань - ефективний контроль за дотриманням правил благоустрою Чернігова, екологічною ситуацію в місті та дієва боротьба зі стихійною торгівлею.

Працівники Муніципальної поліції працювали спільно з дільничними інспекторами та представниками національної поліції. Після короткої наради по координації дій мобільні групи розпочали відпрацювання міста, яке триватиме і в наступні дні.

Зокрема, інспектори проводять спільну профілактичну роботу з порушниками на територіях стихійної торгівлі та з власниками транспортних засобів, припаркованих у невстановлених місцях.

У боротьбі зі стихійною торгівлею муніципальна поліція наразі застосовує переважно роз'яснення. З огляду на це, з початку цього тижня нею було складено тільки 9 документів реагування, серед яких 8 приписів і 1 протокол про адмінправопорушення.  Вручені порушникам приписи (це обов'язкові до виконання письмові вимоги) стосуються несанкціонованої торгівлі та неприбраних стихійних сміттєзвалищ, в тому числі на закріпленій прилеглій території двох магазинів. Протокол складений на особу, яка збійснювала незаконну торгівлю у значних обсягах.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.