Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 жовтня, 06:58:44

Завдяки одному з проектів Громадського бюджету в Чернігові місто дає допомогу на лікування онкохворих дітей

04.03.2017   10:17

З початку цього року в Чернігові серед інших проектів-переможців Бюджету участі почав реалізовуватися проект «Допомога онкохворим дітям міста Чернігова». Цим проектом передбачена матеріальна підтримка – надання в 2017 році з міського бюджету на лікування кожної такої дитини по 7 тис. грн.

Процедура отримання допомоги наступна: заява та необхідні підтверджуючі документи надаються у відділ звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9) і при їх надходженні виконком ухвалює рішення про виплату коштів. Після цього за кілька днів гроші виплачуються. Аби це було максимально швидко, прийняте рішення видавати їх готівкою через касу бухгалтерії міської ради.

За рішенням позаминулого засідання виконкому, від 15 січня, допомогу за цим проектом отримали перші 7 родин. У тому числі – мама маленького Тимофія Зленка. Сьогодні на виконкомі таке рішення приймалося вдруге – заради лікування ще чотирьох дітей з нашого міста.

Також, цим же рішенням,  передбачене надання матеріальної допомоги у 10 тис. грн на лікування ще однієї чернігівської дитини з тяжкою хворобою – за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання повноважень депутатів обласної ради Валентина Мельничука та Ігоря Вдовенка.

При прийнятті сьогоднішнього рішення члени виконкому міської ради – хто міг і хотів до цього долучитися - додали до бюджетних і свої власні кошти, зібравши їх після засідання. З такою ініціативою виступив міський голова Владислав Атрошенко, який і зробив перший внесок. За спільним рішенням, розміри внесків залишаться таємницею. Загалом зібрано 5 тис. грн, які будуть порівну розділені між п’ятьма дітьми, допомога яким виділялася сьогодні. Кошти перерахують на банківські картки батькам.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України 12:38

На Чернігівщині тривають планові збори з поліпшення бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн 12:25

Рішенням адмінколегії тервідділення доведено, що ТОВ «АГРОФІРМА «СИЛЬЧЕНКОВЕ» (Талалаївський район) та ТОВ «АГРІТАЛ» (Талалаївський район) вчинили порушення, передбачене п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій під час проведення земельних торгів.

Міський голова Чернігова: компанія

Міський голова Чернігова: компанія "Євротек" має відчути свої зобов’язання перед містом 12:10

На ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара повідомив, що підприємство має збитки через небажання компанії «Єворотек» (мережа магазинів «Союз» та «Квартал») заключати договори з благоустрою прилеглої території. І також не компенсує витрати КП за благоустрій.

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу”

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу” 11:50

У серії творчих програм обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 20 жовтня з’явився новий проєкт - “Бандурний абонемент”.

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю 11:16

Внутрішня безпека НПУ викрила організовану злочинну групу, яка займалася виготовленням та збутом опію ацетильованого в особливо великих розмірах на території Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини